5 lietas, kuras spēcīgām sievietēm nekad nevajadzētu darīt vīrieša dēļ

Apollo

5 lietas, kuras spēcīgām sievietēm nekad nevajadzētu darīt vīrieša dēļ

Foto: Panthermedia/Scanpix

Kad esi iemīlējusies vai jūties nedroša par sevi, dažreiz daudz vieglāk ir pakļauties cita cilvēka vēlmēm, aizmirstot par savējām. Tomēr, ja neveltīsi laiku sev un aizmirsīsi par sevi, ļoti ātri pazaudēsi savu personību. Portāls «Popsugar» apkopojis piecas lietas, kuras sievietēm nevajadzētu darīt vīrieša dēļ, pat ja viņš to ļoti vēlas.

1. Izskata mainīšana

Ja tavs vīrietis patiešām tevi mīl tādu, kāda tu esi, viņš nekad nelūgs tev mainīt matu krāsu vai ģērbšanās stilu. Vīrietim sievieti vajadzētu mīlēt viņas personības dēļ. Ja tavs svars, frizūra vai stils vīrietim šķiet traucējošs, acīmredzot viņš ar tevi kopā ir nepareizo iemeslu dēļ. Jebkādas izskata izmaiņas sievietei būtu jāveic tikai tad, ja viņa pati to vēlas.

2. Aizraušanās

Pilnīgi nevienam cilvēkam nevajadzētu stāties tev pretī un neļaut sasniegt mērķus. Tā ir tava dzīve un neviens cits nākotnē nenožēlos lietas, kuras neizdarīji. Tavam partnerim vajadzētu atbalstīt tavas vēlmes.

3. Viņa piekrišana

Spēcīga sieviete visu dara pēc savas vēlēšanās un negaida, kad kāds viņai dos atļauju. Tev ir jābūt neatlaidīgai un pašai jāpieņem lēmumi, kas ietekmē tavu dzīvi. 

4. Plānu atcelšana

Ja esi norunājusi tikšanos ar ģimeni vai draudzenēm, vīrietim nevajadzētu būt par iemeslu tavu plānu atcelšanai. Katrā vīrietim brīvā brīdī nav vajadzīgs būt kopā tikai ar viņu, arī tev ir savi plāni un tuvie cilvēki, kurus nevēlies pazaudēt. Vīrietim to vajadzētu cienīt.

5. Personības mainīšana

Nemaz neplāno mainīties kāda cita cilvēka dēļ. Tomēr, ja tu izlem, ka vēlies personīgo izaugsmi kādā jomā, šāds lēmums būtu jāpieņem tev pašai, nevis vīrietim. Jā, protams, pastāv liela iespēja, ka tu viņam daudz vairāk patiksi, ja kaut ko darīsi citādāk vai vairāk, taču tas nenozīmē, ka vīrietim patiksi īsto iemeslu dēļ. Nekad neaizmirsti to, kas patiesībā esi!

55 komentāri:

Āmuris
170 15
Āmuris Parādīt diskusiju
Vīrietim rīkojoties tieši tāpat abi mierīgi var doties katrs uz savu pusi piepildīt katrs savas intereses un plānus!
Atbildēt Ziņot!
Beers Drinkers
98 9
Beers Drinkers » Āmuris Parādīt diskusiju
Āmuri, richtig!!!
Kopdzīve ir piekāpšanās no abu cilvēku puses, kompromisi, savstarpēja cieņa un arī savas otras pusītes interešu ievērošana.
Ja rīkojas pēc apollo ieteiktajiem principiem, tad ģimenes nekad nebūs- ne tādai sievietei, ne tādam vīrietim...
Atbildēt Ziņot!
Anonīms
25 1
Anonīms » G. Parādīt diskusiju
Tikai parasti jau to visu gaida no otra, pašam paliekot savā ziloņkaula tornī.
Vairums izirušo laulību tādēl arī ir izirušas.
Atbildēt Ziņot!
ha
10 0
ha » hi hi Parādīt diskusiju
a tad kad sāc saprast, ka esi mezglā sasiets, i ka visa dūdošana ausī ir bijis blefs, viltība, baigi ātri viss beigsies, tā kā, šitais nebūs risinājums.
Atbildēt Ziņot!
Ha
35 6
Ha » alfonss Parādīt diskusiju
Tad tev vajadziga maate ne sieva
Atbildēt Ziņot!

Only registered foreign users can post.

Vēl par tēmu

Citi kanāla «Attiecības» raksti: