«airBaltic» lidojumus uz Ženēvu, Tamperi un Gēteborgu veiks visu gadu

Apollo

«airBaltic» lidojumus uz Ženēvu, Tamperi un Gēteborgu veiks visu gadu

Foto: "airBaltic" publicitātes foto

Latvijas lidsabiedrība «airBaltic» portālam «Apollo» ziņo par plāniem ziemas sezonai, kas sāksies jau šī gada oktobra nogalē. Lidsabiedrība ziemā turpinās lidojumus uz Ženēvu, Tamperi un Gēteborgu, kā arī no jauna ieviesīs iecienītus slēpošanas galamērķus - Zalcburgu, Veronu un Popradu Augstajos Tatros.

«airBaltic» arī būtiski uzlabojusi savus pakalpojumus 2017. gada ziemas sezonai, palielinot lidojumu biežumu no Rīgas uz Londonu, Hamburgu un Prāgu. Tiks nodrošināts arī ievērojami ērtāks grafiks lidojumiem uz Varšavu, darba dienās paredzot jaunus rīta un vakara lidojumus.

Lidsabiedrības maršrutu tīkla pārvaldes vadošais viceprezidents Volfgangs Reiss norāda: «Tiešos lidojumus uz Ženēvu, Tamperi un Gēteborgu ieviesām tikai vasarā, taču pasažieru pieprasījums šajos maršrutos bijis augsts, nodrošinot mums iespēju veikt lidojumus uz šīm pilsētām visu cauru gadu. Ar Abū Dabī iekļaušanu mūsu maršrutu kartē, mēs piedāvājam labāko savienojamību uz, no un starp Baltijas valstīm gan biznesa, gan atpūtas ceļotājiem.»

Sākot no 29. oktobra, «airBaltic» sadarbībā ar Etihad Airways veiks lidojumus Rīga - Abū Dabī maršrutā četras reizes nedēļā ar jauno «Bombardier CS300» lidmašīnu. 

Pilns «airBaltic» piedāvāto lidojumu saraksts pieejams uzņēmuma mājaslapā.

8 komentāri:

vilks
4 0
vilks » Marija Parādīt diskusiju
Samaziniet nozaudēšanas risku ... noplēsiet no bagāžas vecās svītru kodu birkas. Skaneris lasa kodus novirza bagāžu, kur vajag. Bet...ja tai virsū arī vecās birkas, var rasties pārpratumi.
Atbildēt Ziņot!
Anonīms
1 0
Anonīms » eu ! Parādīt diskusiju
Gan jau drīz pārstās lidot, jo kam tur vajag nonākt naktī ?....
Atbildēt Ziņot!
eu !
1 0
eu ! Parādīt diskusiju
bet uz Piepāju ?
Atbildēt Ziņot!
Nja
1 0
Nja » Hildegarde Gilderbauma Parādīt diskusiju
Ko tu pīpē??
Atbildēt Ziņot!
kurts
1 1
kurts
Labāk būtu pastāstījuši, kāpēc pēdējā laikā atliekas, vai kavējas tik daudz reisu, bez kompensācijām pasažieriem....
Atbildēt Ziņot!

Only registered foreign users can post.

Vēl par tēmu

Citi kanāla «Ceļojumi» raksti: