Aizturēti divi rīdzinieki, kas no Lielbritānijas Latvijā ieveduši «ekstazī» Attēlu galerija

Apollo, redakcija@apollo.lv

Aizturēti divi rīdzinieki, kas no Lielbritānijas Latvijā ieveduši «ekstazī» 4 attēli

Foto: Valsts policija

Pēdējā mēneša laikā Valsts policija ir veikusi izmeklēšanu, atklājot divu personu grupu, kas no Lielbritānijas Latvijā ieveda pie amfetamīnu grupas piederošas vielas jeb «ekstazī», ko vēlāk pārdeva, portālu Apollo informē Valsts policijā. 

Izmeklēšanas laikā noskaidrots, ka vīrieši ar šo nelegālo rūpalu nodarbojušies vairāk nekā gadu. Vairāku kratīšanu laikā likumsargi atsavinājuši vairāk nekā 450 gramu minēto narkotiku, kā arī nelielu daudzumu kokaīna un marihuānas. Saistībā ar notikušo uzsākti vairāki kriminālprocesi un vienam no aizdomās turētajiem piemērots drošības līdzeklis apcietinājums.

Valsts policija bija saņēmusi informāciju par diviem vīriešiem, kuri, iespējams, saistīti ar narkotisko vielu nelikumīgu apriti. Valsts policijas Galvenās Kriminālpolicijas pārvaldes Organizētās noziedzības apkarošanas pārvaldes (GKRPP ONAP) policisti, kuri specializējas ar narkotisko un psihotropo vielu saistītu noziegumu apkarošanā, izmeklēšanas laikā noskaidroja, ka vīrieši darbojas grupā. Proti, no Lielbritānijas uz Latviju ieved narkotiskās vielas, kuras vēlāk pārdod Latvijas iedzīvotājiem.

Marta beigās Valsts policijas GKRPP ONAP likumsargi veica trīs kratīšanas vīriešu īpašumā – dzīvoklī un privātmājā, kas atrodas Rīgā, kā arī automašīnā. Kratīšanu laikā kopā tika atrasti un atsavināti vairāk nekā 260 gramu MDMA kristālu un 190 gramu MDA. Šīs vielas ir pie amfetamīnu grupas piederošas narkotikas, dēvētas arī par «ekstazī». Bez tam no personām tika atsavināti arī divi grami kokaīnu saturošas vielas un pusotrs grams izžāvētas marihuānas. Tāpat kratīšanu laikā tika izņemti arī narkotisko vielu iepakojuma materiāli – trīs kastes ar plastikāta maisiņiem ar salmiņveida aizdari. Vīriešu dzīvesvietās tika atsavināti 2500 eiro, kas, visticamāk, iegūti no narkotiku realizēšanas.

Policisti Rīgā aizturēja abus aizdomās turētos – 1987. gadā dzimušu Latvijas valstspiederīgo, kurš pēc likumsargu rīcībā esošās informācijas piegādājis narkotikas no Lielbritānijas, kā arī 1996. gadā dzimušo narkotiku tirgotāju. Neviens no šiem vīriešiem agrāk nav sodīts.

Pašreizējā informācija liecina, ka jaunie vīrieši ar šo nelegālo rūpalu nodarbojušies vairāk nekā gadu un viņiem bijis izveidojies patstāvīgo klientu loks.

Saistībā ar notikušo pret abiem vīriešiem uzsākti kriminālprocesi. 

10 komentāri:

Anonīms
7 0
Anonīms » Andris Parādīt diskusiju
Tev jau arī nav ko darīt...
Atbildēt Ziņot!
L
3 1
L » british bastard Parādīt diskusiju
UK nekā laba jau nav bezdarbs un bezpajumtnieki baros vien.
Atbildēt Ziņot!
VatesMan
5 5
VatesMan » likumigais zaglens Parādīt diskusiju
nevis Eiropa ienaak Latvijaa, bet vates cilveeki negrib iet prom.
Atbildēt Ziņot!
Anonīms
3 2
Anonīms » Andris Parādīt diskusiju
Piezīžās pie tiem,kuriem ir nauda.
Atbildēt Ziņot!
specis
2 1
specis
Šitie bendesmaisi jābāž būrī-tur ātri būs ''ekstazīiijāāāā...''
Atbildēt Ziņot!

Only registered foreign users can post.

Citi kanāla «Kriminālziņas» raksti: