Apturēta Kalnozola darbība Latvijas Zaļajā partijā saistībā ar neētisku uzvedību

LETA

Apturēta Kalnozola darbība Latvijas Zaļajā partijā saistībā ar neētisku uzvedību

Foto: Edijs Pālens/LETA

Latvijas Zaļās partijas (LZP) valde šodien nolēma apturēt Saeimas deputāta Valda Kalnozola (LZP/ZZS) darbību politiskajā spēka, ņemot vērā viņa neētisko uzvedību pret veselības ministri Andu Čakšu, aģentūrai LETA pavēstīja LZP valdes priekšsēdētājs Edgars Tavars.

Pats Kalnozols aģentūra LETA sacīja, ka neizprot, kāpēc viņa «rūpes par Čakšas gaidāmo bērnu» tiek pārvērstas par intrigām. Politiķis pauž nožēlu, ka tā vietā, lai politiskais spēks kopīgi iedzīvotāju interesēs sakārtotu veselības aizsardzības jomu, notiek nodarbošanās ar nevajadzīgu iekšpartejisko konkurenci.

Deputāts norādīja, ka vairāku gadu garuma jau kārtējo reizi ierosināts izslēgt viņu no LZP, tāpēc, ka Kalnozols aktīvi iestājoties par Latvijas un tās iedzīvotāju interesēm. «Aicinu savu kolēģus deputātus no Zaļās partijas - labāk sakārtosim kopīgi savu dzimto zemi un netērēsim enerģiju savstarpējo attiecību kārtošanā. Sacentīsimies, kurš vairāk var izdarīt Latvijas labā, nevis kuram labāk padodas aizkulišu un intrigu spēles,» pauž politiķis.

Līdz ar to Kalnozols pašlaik vairs nav LZP biedrs. Nākotnē tiks rīkota vēl viena partijas valdes sēde, kurā tiks uzklausīts pats deputāts. Šajā sēdē valdei būs tiesības lemt gan par biedra statusa atjaunošanu Kalnozolam, gan arī par viņa pilnīgu izslēgšanu no partijas, skaidroja Tavars.

Kā ziņots, LZP Saeimas deputāti aicināja no politiskā spēka rindām izslēgt Kalnozolu par viņa neētisko uzvedību pret veselības ministri Andu Čakšu, aģentūrai LETA pavēstīja deputāts Jānis Trupovnieks (LZP/ZZS).

Šādi rīkoties nolemts saistībā ar Kalnozola izteikumiem frakcijas sēdē attiecībā pret Čakšu, kas saskaņā ar kolēģu atstāstīto bija personīgi aizskaroši, skaidroja politiķis.

Kalnozola izteikumi bijuši saistīti ar Čakšas bērna gaidībām.

Trupovnieks norādīja, ka šis gadījums «visam pielika punktu», ņemot vērā Kalnozola izteikumus citās reizēs, kas bijuši aizskaroši.

Ar aicinājumu par Kalnozola izslēgšanu LZP valdē bija vērsušies deputāti Trupovnieks, Ingmārs Līdaka, Kārlis Seržants, Juris Vectirāns, Artis Rasmanis un Askolds Kļaviņš.

LZP deputāti Saeimā strādā Zaļo un zemnieku savienības frakcijā.

100 komentāri:

psc
102 10
psc Parādīt diskusiju
Kāda partija tādi biedri
Viens otra cienīgi!
Atbildēt Ziņot!
w
54 7
w
...hūtes televizorā pirktās līdakas un seržantfreitori pieprasa....stipendiātu spēlītes paglupo plebeju ausīm!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Atbildēt Ziņot!
Strādnieks
78 18
Strādnieks » psc Parādīt diskusiju
Aicinājums Kalnozola kungam paskaidrit, ko viņš pateica par ministres kundzi? Tauta grib zināt, vai bijāt pelnījis, vai politiskā izrēķināšanās?
Atbildēt Ziņot!
Dīvāna zaļais
10 0
Dīvāna zaļais Parādīt diskusiju
Kalnozolu personīgi nepazīstu, bet tas Tavars taču nav dzīvs, bet ir kaut kāds biorobots. Viņu regulāri aicina uz RigaTV24, bet tur viņš ber kā no automāta un neizrāda vispār nekādas emocijas.
Atbildēt Ziņot!
juris zars
78 19
juris zars Parādīt diskusiju
Vispar Kalnozolam vajadzeja sen atvadities no ZZS.Godpratigi cilveki ar sarkanajiem baroniem un zagliem nesadarbojas!
Atbildēt Ziņot!

Only registered foreign users can post.

Citi kanāla «Politika» raksti: