Ar prezidenta piedalīšanos Ķīpsalā atklāta izstāde «Riga Food 2017» Attēlu galerija

«Apollo», izklaide@apollo.lv

Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrības "BT1" valdes priekšsēdētājs Viesturs Tīle (no kreisās), Valsts prezidents Raimonds Vējonis, zemkopības ministrs Jānis Dūklavs un izstādes "Riga Food" projekta vadītājs Rolands Nežborts griež lentu izstādes "Riga Food 2017" atklāšanas pasākumā Ķīpsalas izstāžu hallē. 44 attēli

Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrības "BT1" valdes priekšsēdētājs Viesturs Tīle (no kreisās), Valsts prezidents Raimonds Vējonis, zemkopības ministrs Jānis Dūklavs un izstādes "Riga Food" projekta vadītājs Rolands Nežborts griež lentu izstādes "Riga Food 2017" atklāšanas pasākumā Ķīpsalas izstāžu hallē.

Foto: Zane Bitere/LETA

6. septembrī ar Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa un Zemkopības ministra Jāņa Dūklava piedalīšanos Ķīpsalas izstāžu zālē tika atklāts Baltijas nozīmīgākais pārtikas nozares pasākums - izstāde «Riga Food 2017», kas vienkopus pulcēs profesionāļus un gardēžus no visas pasaules.

«Riga Food» ir nozīmīgs pārtikas industrijas attīstību veicinošs pasākums, kur ik gadu tiekas profesionāļi no visas pasaules, lai sekmētu savu biznesu un iepazītos ar nozares aktualitātēm, kā arī piedalītos biznesa pasākumos un profesionāļu konkursos. Izstādes piedāvājumā būs gan vērienīga nozares uzņēmumu un organizāciju ekspozīcija, gan plašs konkursu, šovu, semināru un citu atraktīvu un interesantu pasākumu klāsts.

«Riga Food 2017» savus jaunākos produktus un pakalpojumus prezentēs vairāk nekā 700 uzņēmumu no Austrijas, Baltkrievijas, Čehijas, Dānijas, Gruzijas, Igaunijas, Itālijas, Lielbritānijas, Lietuvas, Polijas, Spānijas, Turcijas, Ukrainas, Uzbekistānas u. c., kopumā no vairāk nekā 35 valstīm. Pirmo reizi piedalīsies uzņēmumi no Azerbaidžānas un Meksikas.

Šogad izstādē būs apskatāms rekordliels nacionālo kopstendu skaits - vismaz 15, Azerbaidžānas, Baltkrievijas, Čehijas, Gruzijas, Indijas, Itālijas, Meksikas, Latvijas, Lietuvas, Kanādas, Polijas, Slovākijas, Uzbekistānas, Ukrainas, Ungārijas, ekspozīcijās. Īpaši kupli būs pārstāvēti Latvijas uzņēmumi, kuri startē ne tikai atsevišķos stendos, bet arī Latvijas nacionālajā kopstendā un Latvijas reģionu ekspozīcijās

33 komentāri:

Osis
19 0
Osis » Osis Parādīt diskusiju
rīdzenes sarunu blēdis Dūklavs arī bija :)
Atbildēt Ziņot!
Osis
14 0
Osis Parādīt diskusiju
Lentīšgriezēja ikdiena.
Atbildēt Ziņot!
bet
7 0
bet » nu ko Parādīt diskusiju
Man neskauž Polijai nekas , bet dūklais te ir mēsla vērtē.
Atbildēt Ziņot!
Anonīms
14 2
Anonīms Parādīt diskusiju
Aizgāja na haļavu pierīties ??
Mums jau nekādu ražošanu neaattīsta, tikai esošo smacē vai pārdod ārzemniekiem!!
Atbildēt Ziņot!
Hildegarde Gilderbauma
13 2
Hildegarde Gilderbauma Parādīt diskusiju
Vai nebūtu vērtīgāk aizbraukt apciemot Latgali, tur plūdi, nopietna situācija, nevis skraidīt apkārt pa izstādēm? Kauns un negods, tik tiešām!!!
Atbildēt Ziņot!

Only registered foreign users can post.

Vēl par tēmu

Citi kanāla «Latvijā» raksti: