Astanā ir apskatāms “BloodHound SSC” auto Video

Apollo

Uz EXPO izstādi, kuras vadmotīvs ir «Nākotnes enerģija» apskatāms virsskaņas automobilis «BloodHound SSC». Iespaidīgais auto ir atvests ar mērķi iedvesmot nākamās paaudzes audzēkņus, lai tie izvēlētos nākotni saistīt ar inženierzinātni.

Automobiļa mērķis ir pārsniegt 1 609 km/h (1000 mp/h), kuru projekta autori domā sasniegt ar trīs dzinēju sistēmu, kura kopā attīsta 133 150 zirgspēku jaudu. Britu kompānija cer pirmo mēģinājumu uz sauszemes veikt jau šā gada rudenī.

 

Spēkrata galveno elementu veido tā jaudas agregāts, kurš sastāv no reaktīvā iznīcinātāja dzinēja, raķetes un Jaguar 5,0 litru V8 kompresormotora, kurš darbina «BloodHound SSC» milzīgo degvielas sūkni.

 

Izmēģinājuma braucienam ir izvēlēts Hakskīnpanas (Hakskeenpan) līdzenums, kas atrodas Dienvidāfrikā. Paredzams, ka 50 jūdžu garā distance tiks pieveikta 2,3 minūtēs.

4 komentāri:

tas
4 3
tas Parādīt diskusiju
Milzīgi praktisks ieguldījums. Kad tos redzēsim uz mūsu ceļiem? Var būt te rūpnīcu atvērt - lai ražo.
Atbildēt Ziņot!
aa
1 0
aa » tas Parādīt diskusiju
Latvijā tāds verķis tieši laikā,pie mūsu maksimālā 90 km/h ātruma,mentiem varka būtu lopā....protams noķert tādus arī būtu grūtāk
Atbildēt Ziņot!
kk
1 1
kk
Tas nu gan viens urbis ir!!!!
Atbildēt Ziņot!
999
0 0
999
Ja pie šīs super puper mašīnas pieliktu 133 150 zirgus, tā neizkustētos no vietas. Zirgi vienkārši kā pūciņu viņu aizvilktu.
Atbildēt Ziņot!

Only registered foreign users can post.

Vēl par tēmu

Citi kanāla «Astana EXPO 2017» raksti: