Barselonā veic evakuāciju no katedrāles aizdomīga mikroautobusa dēļ Video Attēlu galerija

LETA

Barselonā veic evakuāciju no katedrāles aizdomīga mikroautobusa dēļ 5 attēli

Foto: AFP/Scanpix

Barselonā otrdien tika evakuēti cilvēki no Svētās ģimenes (Sagrada Familia) katedrāles, policijai veicot pretterorisma operāciju pēc aizdomīga mikroautobusa atrašanas katedrāles apkārtnē, paziņoja Katalonijas reģiona policija.

Pretterorisma operācijas gaitā sprāgstvielu eksperti pārbaudīja šo automobili.

Katalonijas reģiona policijas «Mossos d'Esquadra» preses sekretārs pavēstīja, ka tika evakuēti cilvēki no šīs slavenās baznīcas un ir nobloķētas vairākas ielas, lai policija varētu darboties šajā rajonā.

Policija vēlāk atzina, ka bijusi «viltus trauksme». Tās dēļ bija evakuēti simtiem katedrāles apmeklētāju, kā arī apkārtējo veikalu darbinieku.

Barselonā un Katalonijas piekrastes kūrortpilsētā Kambrilsā 17.augustā tika sarīkoti terorakti, kuros nogalināti 16 cilvēki. Atbildību par šiem teroraktiem uzņēmās džihādistu grupējums «Islāma valsts».

Spānijā kopš 2015. gada vidus ir spēkā otrs augstākais pretterorisma drošības brīdinājuma līmenis – ceturtais pēc piecu punktu skalas.

14 komentāri:

Anonīms
15 1
Anonīms
Multikulturālisma utopijas nožēlojamā realitāte
Atbildēt Ziņot!
Anonīms
16 3
Anonīms Parādīt diskusiju
Muļķi pārpludinājuši savu zemi ar teroristiem, tagad dzīvo bailēs no katra busiņa
Atbildēt Ziņot!
cipiņš
10 1
cipiņš » Anonīms Parādīt diskusiju
Tie nav muķi , bet tasx tiek veikts apzināti no ES peddderastiskajiem jūdiem - liberālistiem un asv jūdu puses, Eiropa tiek iznīcināta pilnīgi izplānoti !!!!!
Atbildēt Ziņot!
Anonīms
9 1
Anonīms Parādīt diskusiju
Lai Izrēla varētu paplašināties un būvēt jaunas žīdu apmetnes Tuvie austrumi jāatbrīvo no musulmaņiem, vis ērtēk viņus pārvietot uz Eiropu, kur žīdu pakalpiņi liberasti viņus laipni uzņem, tās ir Eiropas beigas.
Atbildēt Ziņot!
Anonīms
5 0
Anonīms
ievediet vēl musļarus drīz varēsiet sēdēt tikai pagrabā un trīcēt aiz bailēm
Atbildēt Ziņot!

Only registered foreign users can post.

Vēl par tēmu

Citi kanāla «Ārvalstīs» raksti: