Bīstamības dēļ slēgs autoceļu Ogre-Tīnūži

LETA

Bīstamības dēļ slēgs autoceļu Ogre-Tīnūži

Foto: Evija Trifanova/LETA

Veicot autoceļa Ogre-Tīnūži rekonstrukciju, darbu veicējs AS «Ceļu pārvalde» uzdūries biezam kūdras slānim un izveidojies nobrukums, kas daļēji skāris arī ceļa brauktuvi, tāpēc ceļš uz laiku tiks slēgts, aģentūru LETA informēja Ogres novada pašvaldībā.

Lai risinātu jautājumu par ceļa slēgšanu, vakar nobrukuma vietā tikās Ogres un Ikšķiles pašvaldību un AS «Ceļu pārvalde» pārstāvji.

«Ir jānovērš jebkāda iespēja, ka varētu notikt negadījums, tādēļ esam vienojušies par to, ka šis ceļa posms būs jāslēdz. Pirms tam jāinformē sabiedrība, kādā veidā cilvēki varēs nokļūt kapos, lai pēdējā gaitā izvadītu vai apraudzītu tuviniekus. Ir jānorāda apbraucamie ceļi, jāpasūta un jāizvieto attiecīgas ceļazīmes, jāinformē sabiedrība,» norāda Ogres novada pašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieks Egils Helmanis.

Ogres un Ikšķiles pašvaldības vienojušās, ka nepieciešamie sagatavošanās darbi ceļa slēgšanai tiks veikti tuvākajās divās nedēļās. Jau nākamnedēļ būs zināma apbraucamo ceļu shēma.

Pēc ceļa slēgšanas ar pilnu sparu atsākšoties ceļa rekonstrukcijas darbi. Notiks kūdras slāņa izņemšana, to aizvietojot ar ceļu būves prasībām atbilstošu smilti, uzklājot šķembas un veicot citus darbus. «Strādāsim pagarināto darba dienu, lai pēc iespējas ātrāk varētu atvērt satiksmi,» solīja AS «Ceļu pārvalde» ražošanas direktors Jānis Zauers. Viņš atklāja, ka vietām kūdras slānis dažādos ceļa posmos ir pat trīs metrus biezs. Darbi varētu turpināties divus līdz divus ar pusi mēnešus, norādīja Zauers.

126 komentāri:

terminators
287 9
terminators Parādīt diskusiju
Vai tad agrāk neviens nezināja, ka tur ir kūdras slānis? Izklausās kā no mēness nokrituši.
Atbildēt Ziņot!
Hidrs
142 3
Hidrs » terminators Parādīt diskusiju
Gan jau agrāk zināja, un tāpēc to ceļu nemēģināja kapitāli pārbūvēt! Vai tagadējās pārbūves būvprojekta izstrādātāji zināja - tas gan ir liels jautājums, jo gan jau iepirkumā uzvarēja un visu darīja "par zemāko cenu". Tas nozīmē, pilnu ģeoloģisko izpēti neveica.
Atbildēt Ziņot!
Hidrs
37 0
Hidrs » terminators Parādīt diskusiju
Viļņains asfalts dziļā kūdrā, ja to neizvāc līdz minerālgruntij, ilgtermiņā ir praktiski neizbēgams, taču tas nav letāls. Tāpēc vecie projektētāji un būvētāji, droši vien, izvēlējās mazāko ļaunumu - labāk regulāri virskārtu atjaunot nevis visu savu tehniku noslīcināt "ekskavatoru brāļu kapos"!
Atbildēt Ziņot!
ss
128 6
ss Parādīt diskusiju
jautājusm tam muldonim no Latvijas valsts ceļiem kurs masu medījos jau daudzus gadus atpakail platījas ka ir iegadata ierīce kas ja nemaldos skanēja grunti 8m dziļumā

cik zinams plasi izmantojamie ekskavatori ceļu būve nespēj ierakties tik dziļi nejauši

un vel sirmajam kungam Bērziņam ja tu atkal iznaksi masu medijos ar teikumu kā tas bija par barona ielu ka jums nav pieredzes tik nopietnos projektos tad ej [cenzēts]...uj majā
laiks pensija
tavi ceļu buvnieki daugavpils bani atjaunotu aptuveni 2vos gados
bet somu kompanijas ko jūsu šaraškina kantora nelaiž tirgū to atjaunotu aptuveni 2vos menešos un viņi jau to paradīja pagajušaja gada Igaunija
14 km divas nedeļas pie intensīvas satiksmes (via baltic) pilnībā pabeikta
Atbildēt Ziņot!
U.S.
78 5
U.S. » terminators Parādīt diskusiju
Redzot kādos vilņos bija vecais asfalts, izskatās ka par pirmo reizi būvējot ceļu neviens par to nezināja :D
Atbildēt Ziņot!

Only registered foreign users can post.

Citi kanāla «Sabiedrība» raksti: