Dažu kilometru attālumā no «Positivus» cilvēki bauda festivālu «Negativus» Attēlu galerija

«Apollo», izklaide@apollo.lv

Dažu kilometru attālumā no «Positivus» cilvēki bauda festivālu «Negativus» 18 attēli

Foto: Jānis Škapars

Paralēli jau vienpadsmitajam festivālam «Positivus» Salacgrīvā norisinās arī kāds mazāks festivāls ar pretēju nosaukumu.

Kopš «Positivus» sākuma dažu kilometru attālumā notiek festivāls «Negativus», kuru radīja ska grupas «Voiceks Voiska» mūziķis Jānis Rokjāns kā alternatīvu, viņaprāt, pārāk «mīkstajām» grupām.

Lai gan šogad «Negativus» nav pulcējis daudz apmeklētāju, viesi nesteidzīgi baudīja labos laikapstākļus, klausoties mūziku un našķojoties ar gardumiem no mobilās ēdnīcas, kas piedāvāja, piemēram, burgerus, zupas un visu iecienītos fritētos kartupelīšus.

Rokjāns «Apollo» pastāstīja, ka «Negativus» sākās kā pasākums draugiem, bet gadu gaitā apmeklētāju skaits mēdza sasniegt pat apmēram 350.

Kā jau ziņots, festivāla «Positivus» pirmo dienu uz galvenās skatuves noslēdza amerikāņu rokmūzikas grupa «Pixies», pulcējot simtiem fanu. 

Piektdienā festivāla apmeklētājus priecēja ne tikai labie laikapstākļi, bet arī tādi mūziķi un grupas kā, piemēram, «Cigarettes After Sex», «Get Your Gun», «Maxïmo Park», «Trad.Attack!», JC Cooper, «Bandmaster», «Polifauna», «Baložu pilni pagalmi», «Singapūras Satīns», Margaret Glaspy, «Nothing But Thieves», «Edavārdi», «Makree», Chris Noah un citi.

Savukārt festivāla otrajā dienā, 15. jūlijā, būs dzirdama «hedlainere» Elija Goldinga.

Visu festivāla programmu var aplūkot un lejupielādēt festivāla mājas lapā sadaļā «Programma», kā arī mobilajā lietotnē «Positivus '17», kas bez maksas pieejama «App Store» un «Google Play» veikalos.

44 komentāri:

Kolosāli
543 16
Kolosāli Parādīt diskusiju
Kolosāli. Lai arī raksts ir par Negativus, raksta par Positivus grupām. Kas tas par sūda rakstu?
Atbildēt Ziņot!
he
52 3
he Parādīt diskusiju
Kaut kā pofigitivus
Atbildēt Ziņot!
Anonīms
152 18
Anonīms Parādīt diskusiju
normāls festiņš! Šogad "Negativus" festivāla apmeklētājus priecē Madonna no Rojas, Elviss Preslijs, The Beatles vecais sastāvs bez nošautā Lenona, kā arī būs dejas līdz otrdienas pēcpusdienai, dīdžejs Gangnam Style autors - PSY.
Atbildēt Ziņot!
gi gi
137 24
gi gi Parādīt diskusiju
Tie grupu nosaukumi ir vienkārši kolosāli. Izskatās, ka kāds festivāls, tādas grupas. Labais, cigaretes after seks. Nu un vēl vajadzēja drinks after pamodos. Mal, mal čaja i ķefira.
Atbildēt Ziņot!
cfd
103 17
cfd
positivus shogad laikam pirmspedeejais gads, vai pat pedejais, ar tadu lineup nakosgad bus samazinajies apmekletaju skaits
Atbildēt Ziņot!

Only registered foreign users can post.

Vēl par tēmu

Citi kanāla «Festivālu vasara» raksti: