Dragičs izplūst asarās, dāvanā saņemot leģendārā Petroviča kreklu Video

«Apollo»

Gorans Dragičs

Gorans Dragičs

AP/LETA

Slovēnijas valstsvienības kapteinis Gorans Dragičs dāvanā saņēmis leģendārā basketbolista Dražena Petroviča kreklu. Šis notikums nesen aizvadītā Eiropas čempionāta vērtīgāko spēlētāju emocionāli aizkustināja līdz pat asarām.

Slovēnijas basketbola izlase Eiropas čempionāta ceturtdaļfinālā no turnīra izslēdza Latvijas valstsvienību un turpinājumā pirmo reizi vēsturē izcīnīja zelta medaļas kontinenta meistarsacīkstēs, finālā pārspējot Serbiju.

Eiropas čempionu līderis un visa turnīra vērtīgākais spēlētājs Dragičs saņēmis īpašu dāvanu, ko sarūpēja bijušās Dienvidslāvijas leģendārā basketbolista Dražena Petroviča māte.

Dragičam dāvanā pasniedza Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kādreizējā kluba Ņūdžersijas «Nets» [tagad pārdēvēts par Bruklinas «Nets»] kreklu ar 3. numuru, ar kuru savulaik spēlēja Petrovičs.

«Šī ir viena no skaistākajām dāvanām, kādu jebkad esmu saņēmis savā dzīvē. Es viņu apbrīnoju. Viņš bija mans elks. Mēs visi zinām, ko viņš paveica Dienvidslāvijas un pasaules basketbolā. Šis man ir liels pagodinājums,» portālā «Eurohoops» citēts 31 gadu vecais Dragičs, kurš pēc Eiropas čempionāta paziņoja par karjeras beigām Slovēnijas izlasē. 

Horvātu izcelsmes basketbolists Petrovičs aizgāja bojā 28 gadu vecumā autoavārijā 1998. gada vasarā Vācijā. Viņš savas karjeras laikā izcīnīja olimpisko sudrabu un bronzu Dienvidslāvijas izlases rindās, kā arī bronzu Horvātijas valstsvienības sastāvā.

15 komentāri:

krabis
42 1
krabis
Malači ,izgrieza pogas visai Eiropai.
Atbildēt Ziņot!
RD fans
36 18
RD fans Parādīt diskusiju
Būs jāaizsūta viņam RD krekls, tad pavisam apraudāsies.
Atbildēt Ziņot!
Veterāns
7 4
Veterāns Parādīt diskusiju
Dažiem komentāru rakstītājiem ar galvu ir galīgi švaki, tādi debīliķi,
bet tagad sākam draudzīgi riet.
VV varētu ūdeni D.Petrovičam pienest, tas tā starp citu.
Atbildēt Ziņot!
Jānis
3 2
Jānis
E j tu puika uz poda. Slovēņiem ir Dragičs, bet mums ir savs Rīgas Dinamo. Es visu laiku, ka katrs īsts latvieti lepojos ar savu komandu. Dragičs ir lielisks, bet tas ir ne priekš mums, bet priekš slovēņiem. Lai viņiem veicas !
Atbildēt Ziņot!
Zelma
2 2
Zelma
Bet es nodomāju , ka iedots Alfrēda PETROVIČA Rubika krekls !
Atbildēt Ziņot!

Only registered foreign users can post.

Citi kanāla «EuroBasket 2017» raksti: