Dubultkāzas «Ugunsgrēkā»: Aplūko Zentas un Danas greznās kāzu kleitas! Attēlu galerija

Apollo

Dubultkāzas «Ugunsgrēkā»: Aplūko Zentas un Danas greznās kāzu kleitas! 32 attēli

Foto: TV3 Publicitātes foto

Piektdien, 19. maijā, TV ekrāna skatītāji varēja vērot latviešu iemīļotā seriāla «Ugunsgrēks» pēdējo sēriju, kas tika aizvadīta ar dubultkāzām! Sērijas izskaņā baltā kleitā pie altāra devās ne tikai Dana, bet arī skatītāju iemīļotā Zenta.

«Ugunsgrēka» pēdējās sērijas izskaņā precējās divi pāri - Zenta un Indulis (personāžus atveidoja aktieri Regīna Devīte un Jānis Jarāns), kā arī Dana un Gatis (Līga Zeļģe un Mārtiņš Brūveris). Abas līgavas precējās sniegbaltās kleitās.

Lai arī Dana jāvārdu Gatim sacīja greznā vintage stila kāzu kleitā, ko radījusi latviešu dizainere Katya Katya Shehurina, arī Zenta klasiska stila kāzu kleitā, kā arī ar ziedu vainagu galvā izskatījās ne mazāk skaista. 

Jau ziņots, ka pašmāju seriāls «Ugunsgrēks» piedzīvoja noslēdzošo sēriju. Kopumā aizvadītas 17 seriāla sezonas un vairāk nekā 1200 sērijas. «Ugunsgrēkā» filmējušies apmēram 200 latviešu aktieru.

38 komentāri:

Zenta
53 12
Zenta Parādīt diskusiju
... izslēdzot emocijas un s..us,ko te daudzi d..rš....Ugunsgrēks ir labs mārketinga paraugs, kur tautai dod to ko tā sagaida, un tēli- kā no dzīves ņemti, drusku kariķēti, bet ok. Seriāls, tāpat kā saeima, ir tautas spogulis! ;) ....un skatās daudzi,arī kas to noliedz (jo nav tak smalkais tonis).. jo ielūrēt citu dzīvēs pa atslēgas (lasiTV) caurumu ir cilvēka dabā! :) tapat nevajag noniecināt ne citu darbu (aktieri un komanda), ne tautas izvēli... tādi nu mēs esam! :D piedāvājiet vietā savu- superseriālu, pirms di...st! :D
Atbildēt Ziņot!
Anonīms
18 7
Anonīms
Tik agri sestdienas rītā visi jau ir gatavi viens otru sūtīt di.....rst....
Labrīt Latvija!!
Atbildēt Ziņot!
sisi
21 10
sisi
Man žēl ,ka beidzās.Aktieri bija kļuvuši gandrīz kā ğimenes locekļi.
Atbildēt Ziņot!
Kas ir tas ir
8 2
Kas ir tas ir » Anonīms Parādīt diskusiju
Kultūristu? Padalies ko tu pīpē?
Atbildēt Ziņot!
Vārds
23 22
Vārds
Uzvedums, kurš bija domāts plebejiem un vecuma marasma nomocītiem tantukiem ar tautā zināmu haltūristu piedalīšanos! Tiešām sūds!
Atbildēt Ziņot!

Only registered foreign users can post.

Vēl par tēmu

Citi kanāla «Skaistums un mode» raksti: