Foto: Andželīna Džolija pēc sarežģītā perioda atkal izskatās laimīga Attēlu galerija

«Apollo»

Foto: Andželīna Džolija pēc sarežģītā perioda atkal izskatās laimīga 10 attēli

Foto: AFP/Scanpix

Lai arī amerikāņu aktrise Andželīna Džolija vēl nesen pārcieta sarežģītu dzīves periodu, šķiroties no aktiera Breda Pita, šķiet, ka šobrīd viņa ir emocionāli atlabusi. Trešdien, 11. oktobrī, Džolija Losandželosā apmeklēja filmas «Faces Places» pirmizrādi.

Apmeklējot «Faces Places» pirmizrādi Losandželosā, Džolija bija tērpusies bēšas krāsas apmetnī, tomēr, neskatoties uz vienkāršo apģērbu, fani un ārvalstu mediji nevarēja nepamanīt žilbinošo smaidu aktrises sejā.

Džolija labprāt pozēja fotogrāfiem, kā arī smējās, uzņēma kopīgas fotogrāfijas un labi pavadīja laiku kopā ar filmas režisori Anjēzi Vardu. Pēdējā laikā aktrise arvien vairāk piedalās publiskos pasākumos, kā arī intervijās atzinusi, ka ir gatava atgriezties pie darba pienākumiem.

Atgādinām, ka Andželīna Džolija un Breds Pits izšķīrās 2016. gada septembrī. Gandrīz vienu gadu pēc notikušā aktrise izvairījās no publiskiem pasākumiem un nekomentēja notikušo, veltot visu laiku ģimenei.

19 komentāri:

Anonīms
18 4
Anonīms
Izskatas laimiga. labi,ka vismaz izskatas
Atbildēt Ziņot!
čmo
5 0
čmo » Estere Parādīt diskusiju
Tu kaut ko jauc.Džolija ir emocionālā tipa vampīrs.Sačakarēja normālam džekam prātu un daļu dzīves.Pēc tam pati krāpās attiecībās ar kaut kādu dvieļu galvu.
Visā šajā padarīšanā vienīgā kas atkal staigās apkārt smaidīdams, būs Džolija.Pits,bērni un mīļākais palikuši par id.iotiem!
Atbildēt Ziņot!
īpaši stulbs
9 2
īpaši stulbs Parādīt diskusiju
Kas tas par bītlu šai blakus ar auseklīti uz krūtīm?
Atbildēt Ziņot!
Anonīms
5 1
Anonīms
stīvs smaids
Atbildēt Ziņot!
maitasputns
13 8
maitasputns
Visi novecojam, bet ne tik briesmīgi kā aktieri.
Atbildēt Ziņot!

Only registered foreign users can post.

Vēl par tēmu

Citi kanāla «Skaistums un mode» raksti: