Foto: «Apple» nāk klajā ar trim jauniem «iPhone» modeļiem Attēlu galerija

LETA

Foto: «Apple» nāk klajā ar trim jauniem «iPhone» modeļiem 23 attēli

Foto: AFP/Scanpix

ASV tehnoloģiju kompānija «Apple» otrdien nāca klajā ar trim jauniem viedtālruņu «iPhone» modeļiem - «iPhone 8», «iPhone 8 Plus» un «iPhone X», no kuriem pēdējais tika nosaukts par «lielāko soli uz priekšu» kopš pirmā «iPhone» izlaišanas pirms 10 gadiem.

«Apple» vadītājs Tims Kuks paziņoja par jaunajiem modeļiem, sakot runu pirmajā pasākumā jaunā studentu pilsētiņas teātrī, kas nosaukts mirušā «Apple» līdzdibinātāja Stūva Džobsa vārdā.

Kuks sacīja, ka «iPhone X», kura nosaukumā X nozīmē romiešu ciparu 10, ir pagrieziena punkts šai kompānijai 10 gadus pēc pirmā «iPhone» izlaišanas.

«Pēc 10 gadiem ir tikai atbilstoši, ka mēs esam šeit šajā vietā, šajā dienā, lai atklātu produktu, kas noteiks ceļu tehnoloģijai uz nākamo gadu desmitu,» sacīja Kuks, nosaucot «iPhone X» par «lielāko soli uz priekšu kopš sākotnējā «iPhone».»

Viedtālrunim «iPhone X» ir 5,8 collu ekrāns no malas līdz malai (edge-to-edge screen), lietotāja sejas atpazīšanas tehnoloģija ierīces atbloķēšanai, un uzlabots «supertīklenes» displejs ar uzlabotu grafiku un izšķirtspēju.

Šo modeli varēs iegādāties no 3.novembra un tā sākumcena būs 999 ASV dolāri. «iPhone 8» un «iPhone 8 Plus» kļūs pieejami jau šomēnes, un to sākotnējā cena būs attiecīgi 699 un 799 dolāri.

Visiem trim jaunajiem modeļiem būs iespējama bezvadu uzlāde, izmantojot globālo standartu «Qi».

«Apple» vecākais viceprezidents Fils Šillers sacīja, ka «iPhone 8» un «iPhone 8 Plus» ar stikla korpusu ir pirmie viedtālruņi, kas «tiešām radīti paplašinātai realitātei» ar spēcīgākiem procesoriem un kamerām.

«Apple» arī nāca klajā ar modernizētu viedpulksteni un atjauninātu straumēšanas video sistēmu 4K augstas izšķirtspējas televīzijai.

74 komentāri:

Juglas Vepris
65 2
Juglas Vepris Parādīt diskusiju
Un tagad es ar savu 7 iphone pirktu kredītā esmu jau bomārs!!!???:D
Atbildēt Ziņot!
tā lūk
42 6
tā lūk Parādīt diskusiju
Uz smagām pohām arī atpazīs seju un telefonu varēs lietot? :D Bet vispār pērkot IPhone telefonu jūs maksājiet par diviem. Tos aparātus nelabo ,bet maina pret citu.
Atbildēt Ziņot!
praktiķis
20 2
praktiķis Parādīt diskusiju
faktiski nekāda tehnoloģiskā progresa - man samsung arī ir tā sejas atpazīšana un pirkstu nospiedumi, bet kāda jēga no tā - nevajadzīga opcija ko uzreiz likvidēju... varbūt tīņiem tas patīk. No prezentācijas galīgi nav skaidrs cik ilgi iet baterija - tādā ziņā samsung s7 varu tikai uzslavēt - pēc ilgiem laikiem opcija, ka iet 3-5 dienas baterija ir patīkama sajūta. Viens gan mazliet dīvaini, ka neviens no šiem flagmaņiem nepamanās integrēt magnētiskos vadus - super fīča ir tie vadi, kas pie telefona vienkārši "pielīp" un nav nekas jāskatās vai spraudi pareizi...
Atbildēt Ziņot!
smeļčaks
15 1
smeļčaks » Juglas Vepris Parādīt diskusiju
Nemīz, es vakar 6s nopirku :D
Atbildēt Ziņot!
LADY GAGARINS
13 1
LADY GAGARINS » Juglas Vepris Parādīt diskusiju
ekzektlī
Atbildēt Ziņot!

Only registered foreign users can post.

Vēl par tēmu

Citi kanāla «IT&T. Zinātne» raksti: