Foto: Kārļa Seržanta meita kronēta par Latvijā skaistāko matu īpašnieci Attēlu galerija

«Apollo»

Foto: Kārļa Seržanta meita kronēta par Latvijā skaistāko matu īpašnieci 16 attēli

Foto: Toms Norde

Ceturtdien, 7. septembrī, klubā «Coyote Fly» tika kronēta «Miss Palette Latvija 2017» – Latvijas skaistāko matu īpašniece. No vairāk nekā astoņsimt dalībniecēm galveno balvu, kā arī iespēju kļūt par zīmola «Palette» reklāmas seju Latvijā ieguva Marta Seržante. 

Šogad žūrijas lomā iejutās vairāku skaistumkonkursu dalībniece Katrīne Sauliete, daudzas starptautiskās godalgas ieguvušais bārmenis Andris Reizenbergs, grima māksliniece, stiliste un blogere Laura Valuta, kā arī profesionāls fotogrāfs Mārtiņš Plūme. 

Pati «Miss Palette Latvija 2017» Marta Seržante ir pārsteigta par savu uzvaru konkursā: »Konkursam es pieteicos ar domu – kāpēc nepamēģināt? Es neticēju, ka būšu viena no finālistēm, kur nu vēl «Miss Palette»! Es noteikti iesaku citām meitenēm piedalīties šajā konkursā, tā ir ļoti interesanta pieredze.»

Pasākumā bija arī tādas nominācijas kā «Žūrijas simpātija», kurā godalgu tāpat ieguva Marta Seržante, «Skatītāju simpātija» – Agnese Rancāne, kā arī «Online simpātija» – Paula Birzniece. 

Konkursā varēja pieteikties ikviena Latvijas sieviete vecumā no 18 gadiem, iesūtot savu fotogrāfiju konkursa mājas lapā. Konkursā pieteicās rekordliels dalībnieču skaits – 843. No visiem šiem pieteikumiem tika izvēlētas 9 finālistes, kuras ar balsotāju palīdzību turpināja cīnīties par galveno balvu.

125 komentāri:

Anonīms
265 6
Anonīms Parādīt diskusiju
Kaut kā tos matus neredz, paplāni.
Atbildēt Ziņot!
ha
172 7
ha Parādīt diskusiju
Izskatās ka kādas pāris dienas nemazgāti . kur ir skaistums ? Šķidri plāni mati , kas tā žūrija ir laikam sapīpējusies zālīti , ja jau tādus matus uzskata par skaistiem - dulls var palikt.
Atbildēt Ziņot!
Secinājums
187 8
Secinājums » Anonīms Parādīt diskusiju
Tātad reti skaisti mati!
Atbildēt Ziņot!
Anonīms
106 4
Anonīms
tam džekam foršāki mati nekā viņai
Atbildēt Ziņot!
Anonīms
175 11
Anonīms
Kronēta, jo seržanta meita
Atbildēt Ziņot!

Only registered foreign users can post.

Vēl par tēmu

Citi kanāla «Skaistums un mode» raksti: