Foto: Konors Makgregors ar ģimeni bauda atpūtu uz jahtas Attēlu galerija

«Apollo»

Foto: Konors Makgregors ar ģimeni bauda atpūtu uz jahtas 9 attēli

Foto: Splash/Vida Press

Jauktās cīņas mākslas (MMA) zvaigzne Konors Makgregors pēc tā dēvētās «gadsimta cīņas» pret bokseri Floidu Meivezeru, bauda atpūtu uz jahtas saulainajā Eivisā, kas ir leģendāra ar savām ballītēm. Tiesa gan, Makgregors nepavisam nepavada laiku ballējoties.

Paparaci pieķēruši Makgregoru kopā ar dēlu Konoru Makgregoru junioru un mīļoto draudzeni Dī Devlinu, kā arī citiem ģimenes locekļiem pavadot laiku uz jahtas. 

Jau vēstīts, ka svētdien, 27. augustā, 40 gadus vecais Meivezers ringā atgriezās pēc divu gadu pārtraukuma (714 dienas), piekrītot Makgregora izaicinājumam. Makgregoram šī bija pirmā cīņa profesionālajā boksā. 29 gadus vecais cīkstonis MMA karjerā 24 cīņās guvis 21 uzvaru, tomēr nespēja «sagraut» Meivezeru - devītajā raundā Makgregora spēki bija izsīkuši, tomēr viņš izturēja Meivezera sitienu jūru. 10. raundā ievadā amerikānis izdarīja vairākus sitienus pēc kārtas līdz tiesnesis apturēja cīņu. Dueļa beigās Makgregors bija visai apdullināts, kamēr Meivezers izskatījās vēl pavisam svaigs.

1 komentārs:

Juris
6 3
Juris
Malači ģimenīte. S grjazi v kņazi.
Atbildēt Ziņot!

Only registered foreign users can post.

Vēl par tēmu

Citi kanāla «Slavenības» raksti: