Foto: Latvijas IT delegācija apmeklē Astanas Tehnoparku Attēlu galerija

«Apollo»

Foto: Latvijas IT delegācija apmeklē Astanas Tehnoparku 15 attēli

Foto: Publicitātes foto

Latvijas EXPO paviljonā tiek aizvadīta noslēdzošā nedēļa, kas ir veltīta informāciju tehnoloģiju nozarei. Vizītes ietvaros Latvijas IT klasteris apmeklēja Nazarbajeva Universitāti un tās teritorijā izvietoto Tehnoparku.

Kompleksā ir izveidotas vairākas laboratorijas un darbnīcas, kurās gan studenti, gan arī pieredzējuši inženieri un zinātnieki var veikt praktiskus pētījumus dažādās nozarēs.

Latvijas IT nozari uz Astanas EXPO devās pārstāvēt RIX Technologies, Squalio, Squalio Cloud Consulting, Ecommerce Accelerator, Lux Technology un Meditec.

7 komentāri:

Saldafonovs
8 1
Saldafonovs
Skaisti, protams. Ķīnā ražota virpa un 3D printeris, kuram jāpārliecina paviljona apmeklētājus, cik attīstīta ir nanoūdeņu izpētes universitāte. Varbūt, ka viss tur nav nemaz tik slikti, taču žurnālisti strādājuši kā parasti. Mēģinājuši kaut ko sabildēt, lai izskatās smuki. Rezultātā - no visas galerijas sabākušas divas bildes, kurām ir kāda jēga.
Atbildēt Ziņot!
Anonīms
7 4
Anonīms Parādīt diskusiju
Latvijas IT klasteris piedāvā Ušakova nanonūdeņus.
Atbildēt Ziņot!
dw
1 1
dw » Anonīms Parādīt diskusiju
Kā nu mēs definējam nano. Viens ir no fantastikas, kur nanorobotus injicē cilvēkam un tie, piemēram , iznīcina vēža šūnas. Pēc tam , labu gribot, ierīko cilvēkam vēl vienu aci pakausī, lai varētu redzēt aizmuguri.
Otrs ir, ka nano ir vienkārši 10^-9 m. Tātad, jebkurš ūdens ir "nanoūdens", jo ūdens molekulas izmērs ir 0.275 nm
Atbildēt Ziņot!
hren ir
0 0
hren ir
jA TUR ir bijis vājonis , tad tur vairs nav ko darīt...
Atbildēt Ziņot!
Dr.
0 0
Dr.
Laboratorijas, kas izpilda "zīmēšanās" funkciju. Zinām. Tur ne tikai studentus, bet pat zinātniekus nelaiž klāt,- ka tik ko nesabojā!
Atbildēt Ziņot!

Only registered foreign users can post.

Vēl par tēmu

Citi kanāla «Astana EXPO 2017» raksti: