Foto: Vērienīgākās speciālo operācijas spēku mācības Baltijas reģionā Attēlu galerija

Apollo,redakcija@apollo.lv

Foto: Vērienīgākās speciālo operācijas spēku mācības Baltijas reģionā 38 attēli

Foto: Aizsardzības ministrija

Šodien 19. maijā, Nacionālo bruņoto spēku komandieris ģenerālmajors Leonīds Kalniņš Lietuvā apmeklēja starptautisko speciālo operāciju spēku mācību «Flaming Sword 2017» noslēgumu, portālu Apollo informēja Aizsardzības ministrijā. 

Mācības notika no 1. līdz 19.maijam un tajās piedalījās arī Latvijas Speciālo uzdevumu vienība un Zemessardze.Mācību viesu dienu apmeklēja arī Zemessardzes komandieris brigādes ģenerālis Ainārs Ozoliņš un Speciālo uzdevumu vienības vadības grupas pārstāvji. 

Apvienotās speciālo operāciju spēku mācības «Flaming Sword“ pirmo reizi pēc Lietuvas bruņoto spēku Speciālo operāciju spēku iniciatīvas notika 2012.gadā. 

Viens no nozīmīgākajiem Latvijas un Lietuvas līdzšinējās sadarbības piemēriem speciālo operāciju jomā ir Latvijas karavīru dienests Lietuvas speciālo operāciju spēku kaujas grupas «Aitvaras“ sastāvā starptautiskajā operācijā Afganistānā.

Tā bija pirmā reize, kad Lietuvas Speciālo operāciju spēku kaujas grupā tika iekļauti citu valstu karavīri. Latvijas un Lietuvas sadarbība aizsardzības jomā vienmēr ir bijusi ļoti cieša. Līdz ar Baltijas valstu neatkarības atgūšanu aizsākās arī militārā sadarbība starp sauszemes, gaisa, jūras un speciālo operāciju spēkiem, tādējādi sekmējot spēku un resursu savietojamību.

125 komentāri:

daba
36 8
daba » Stroķis Parādīt diskusiju
osvoboditelu mentālo dabu labi redzam okupācijas noliegumā, kremļa slavināšanā, Krievijas pielūgsmē, latviešu nicināšanā, utt
Atbildēt Ziņot!
kasis kasis
67 21
kasis kasis Parādīt diskusiju
Kur vatņiki palikusi?Bija jābūt tādam panosam,ka vis nets smirdētu,bet ne kā.Vai kremlim rubļi beigušies?
Atbildēt Ziņot!
Olegs
37 10
Olegs Parādīt diskusiju
Te pilns ar saskaņiešiem kas nespēj Latvijā integrētieṣ....
Atbildēt Ziņot!
EKO
32 10
EKO
Ļoti labi-NAŠI varēs pārcelties uz Rodinu atpakaļ!
Atbildēt Ziņot!
Nekā
24 8
Nekā » satanismam nē! Parādīt diskusiju
Nost ar Jā -NAŠI-kremļa aģitatoriem un Niluškām- globalistieṃ
Atbildēt Ziņot!

Only registered foreign users can post.

Citi kanāla «Sabiedrība» raksti: