Ģimene Igaunijā piedzīvo pamatīgu izbīli: trīsgadnieku atstāj veikala stāvvietā

«Apollo»/Postimees

Ģimene Igaunijā piedzīvo pamatīgu izbīli: trīsgadnieku atstāj veikala stāvvietā

PantherMedia/Scanpix

Pirmdienas vakarā ap plkst. 18.30 kāds garāmgājējs lielveikala stāvvietā Viljandi, Igaunijā, pamanīja mazu puiku. Lai arī laiks bija rudenīgi vēss, trīs gadus vecais zēns bija plāni ģērbts un bez apaviem, tikai zeķēs. Vīrietis ieveda puiku lielveikalā un vērsās pie darbinieka cerībā atrast puikas vecākus, taču, kad tas neizdevās, vērsās policijā, ziņo «Postimees».

Ieradušies veikalā, policisti sāka izjautāt puiku, taču bērns bija sabijies un varēja nosaukt tikai savu vārdu, vēsta policijas ieraksts sociālajā tīklā «Facebook».

Taču pēc aptuveni pusotras stundas policija saņēma zvanu no ļoti satrauktas sievietes, kura ziņoja par bērna pazušanu. Izrādījās, ka tā bija veikala stāvlaukumā atrastā puikas māte.

Viņa policijai pastāstīja, ka zēns esot iemidzis ģimenes automašīnā. Vecāki atstājuši puiku mašīnā un paši devušies iepirkties. Taču, kamēr vecāki bija prom, zēns pamodās un izkāpa no auto.Uz bērnu krēsliņa uzklātā sega izskatījās tā, it kā mazulis zem tās gulētu, tāpēc vecāki pēc iepirkšanās, neko ļaunu nenojaušot, devās mājās. Tikai atgriežoties viņi pamanīja, ka dēla mašīnā nav.

«Par laimi, viss beidzās labi, jo mūsu vidū ir daudz brīnišķīgu cilvēku, kuri nav vienaldzīgi. Patiecoties vērīgajam vīrietim un veikala darbiniekam, bērns sveiks un vesels atgriezās pie saviem vecākiem,» teikts policijas paziņojumā.

40 komentāri:

John McClane
59 4
John McClane » mhm Parādīt diskusiju
Nav labi, ka viņš pats tika laukā no auto
Atbildēt Ziņot!
Cirvis
27 3
Cirvis » ? Parādīt diskusiju
Nevar un nedrīkst. Viens vecāks iet šopot, bet otrs OBLIGĀTI asistē. Lai nenopirktu par daudz visa kā lieka.
Atbildēt Ziņot!
nu nu
89 23
nu nu
Mana mazmeita arī mašīnā bieži vien aizmieg, kā jau jebkurš bērns. Un bieži tas ir noticis tieši neilgi pirms piebraukšanas pie veikala. Nav pat doma ienākusi prātā bērnu atstā vienu. Ja viens pieaugušais ir tikai, tad modina bērnu un iet iepirkties, ja vismaz 2 pieaugušie, tad viens paliek mašīnā, lai bērns nav jāmodina. Tikpat labi kāds idiots var izdzīt to mašīnu ar visu bērnu, un tad jau iznākums var būt traģiskās par izkāpušu bērnu no automašīnas.
Atbildēt Ziņot!
Krievs
122 40
Krievs Parādīt diskusiju
Cik deģenerētam jābūt,lai bērnu vienu atstātu mašīnā ???
Atbildēt Ziņot!
:DDDDD
88 36
:DDDDD Parādīt diskusiju
"Uz bērnu krēsliņa uzklātā sega izskatījās tā, it kā mazulis zem tās gulētu, tāpēc vecāki pēc iepirkšanās, neko ļaunu nenojaušot, devās mājās."
Tiešām tā bija ???????????????????? Tad viņi NAV vecāki.
Atbildēt Ziņot!

Only registered foreign users can post.

Citi kanāla «Ārvalstīs» raksti: