Grupas «Spice girls» dalībnieces izlēmušas apvienoties

elle.ru

Grupas «Spice girls» dalībnieces izlēmušas apvienoties

Reuters

Slavenā meiteņu grupa «Spice girls» izjuka 2000.gadā, tam sekoja trīs mēģinājumi atkal apvienoties, bet visi cieta neveiksmi. Pagājušajā gadā, īpašā koncertā, izdevās apvienoties vien trim grupas dalībniecēm – Džerijai, Melai B un Emmai, toties Mela C un Viktorija bija kategoriski pret apvienošanos.

Ja ieklausās Anglijas preses teiktajam, pastāv reāla iespēja, ka grupa apvienosies un šoreiz iniciatore ir neviena cita kā Mela C.

 

Kā raksta izdevums «The Sun», pārrunas ar grupas dalībniecēm par apvienošanos ilgst kopš vasaras un pagaidām visas dalībnieces piekrīt gan jauna albuma ierakstīšanai, gan dokumentālās filmas uzņemšanai.

Ikvienam ir šoks, ka Viktorija Bekhema piekritusi apvienošanās idejai, viņa vienmēr bijusi pret šādu iespēju un vairakkārt presē izteikusies, ka nekad nedomā atsākt dziedāt.

 

Sievietēm tuvu stāvoša persona presei pavēstījusi, ka daudzas lietas sieviešu attieksmē vienai pret otru mainījušās pēc Džerijas dēla dzimšanas un pēc Melas B paziņojuma par šķiršanos.

38 komentāri:

recycler
90 7
recycler Parādīt diskusiju
Par vēlu! man vairs nestāv...
Atbildēt Ziņot!
qvalda
34 5
qvalda » recycler Parādīt diskusiju
Bekhema ka vienmēr seksuāli nomākta...viņai neviens neuzmācās !
Atbildēt Ziņot!
fotovirtuozs
33 5
fotovirtuozs
sūdzēšos tiesā viennozīmīgi tā čoze atēla vidū uzvilkusi svārkus līdz ceļiem un es kā foto virtuozs jutos nu tik sexsuali nomākts ka pat vakariņas nepaēdu
Atbildēt Ziņot!
Anonīms
41 12
Anonīms Parādīt diskusiju
KURA NO VIŅAM IR MEITENE ?
Atbildēt Ziņot!
SSS
12 2
SSS » recycler Parādīt diskusiju
..par vēlu ...jau palikušas par vecām kukažām ...laikam nauda beigusies ....
Atbildēt Ziņot!

Only registered foreign users can post.

Citi kanāla «Slavenības» raksti: