Guntars Račs no telefona nedzēš mirušo draugu numurus

«Apollo», izklaide@apollo.lv

Guntars Račs no telefona nedzēš mirušo draugu numurus

Foto: Ieva Lūka/LETA

Latviešu mūzikas izdevējs, producents un dzejnieks Guntars Račs (52) atzinis, ka no sava mobilā telefona nedzēš aizsaulē aizgājušo mūziķu kontaktus.

Račs izdevumam «Vakara Ziņas» atklājis, ka daudzu tautā pazīstamu un iemīļotu mūziķu telefona numuri viņam joprojām ir saglabāti.

«Joprojām telefonu sarakstā ir Aivara Brīzes numurs. Daudzu mūžībā aizgājušo mūziķu telefona numuri man joprojām ir saglabājušies - Dainis Virga, Mārtiņš Freimanis, Jānis Grodums,» izdevumam atklāj Račs.

Dzejnieks atzinis, ka, lai vai kā gribētos, viņš negrasās šiem cilvēkiem zvanīt, jo parunāt ar aizgājušajiem var savā prātā.

Kā zināms, Mārtiņš Freimanis 33 gadu vecumā nomira 2011. gadā, savukārt bijušie grupas «Līvi» mūziķi attiecīgi 2003. gadā (Dainis Virga), 2010. gadā (Grodums) un 2013. gadā (Brīze).

40 komentāri:

nu ja
58 6
nu ja » Aivars Parādīt diskusiju
Ņemot vērā, ka neizmantotie numuri ar laiku tiek atjaunoti un izplatīti, nav izslēgts, ka kāds arī piezvana. Bet vai būs jautri?...šaubos gan...
Atbildēt Ziņot!
sk
56 9
sk Parādīt diskusiju
Savu aizgājušo draugu un paziņu telefonu numurus gan izdzēšu no sava telefona, izņemot vienu- sava brāļa . Nespēju izdzēst, jo lai gan pagājuši vairāk kā 4 gadi. Padalīšos ar gadījumu, kuram variet ticēt vai neticēt. Neesmu no cilvēkiem, kuri bez īpašas vajadzības skatās telefonā saņemtos zvanus. Bet tajā dienā pirms 4 gadiem, to nez kāpēc darīju. Un pēkšņi sastingu vārda tiešajā nozīmē. Ir bijis pienākošs telefona zvans no mana brāļa, kurš mēnesi atpakaļ bija miris.Lai gan visu zināju, vēlreiz sazinājos ar brāļa sievu un pārjautāju kas notika ar telefonu pēc brāļa nāves. Viņa apstiprināja, ka tūliņ pēc brāļa aiziešanas telefons tika LMT tīklā atslēgts, bet pats telefona aparāts ielikts līdzi manam brālim. Lai kaut cik atgūtu sirdsmieru, aizgāju pat uz baznīcu un uzliku brālim svecīti, kaut gan ar baznīcas lietām esmu uz Jūs. Pagāja diezgan ilgs laiks, kopš atguvos. Nekas tamlīdzīgs vairs neatkārtojās, tikai ja citi zvanītie zvani pēc kāda laika dzēsās, tad šis zvans palika. Ar ko tas izskaidrojams, nezinu, varbūt tiešām ir kādas aizkapa lietas, par kurām mēs nezinām.
Atbildēt Ziņot!
Mamma
14 1
Mamma
Bet es dažreiz gribu Viņiem piezvanīt... un pateikt, ka skumstu..........
Atbildēt Ziņot!
livija
21 4
livija
Es arī nevaru saņemties un draudzenes telefona numuru izdzēst.Skumji!
Atbildēt Ziņot!
II
23 5
II » Andris Parādīt diskusiju
Pats tici tam ,ko uzrakstīji?:)
Atbildēt Ziņot!

Only registered foreign users can post.

Vēl par tēmu

Citi kanāla «Slavenības» raksti: