Izmaiņas 27.trolejbusa maršrutā

Apollo. redakcija@apollo.lv

Izmaiņas 27.trolejbusa maršrutā

Foto: Ieva Lūka/LETA

No šā gada 2. septembra tiks veiktas izmaiņas 27.trolejbusa maršrutā – tas tiks pagarināts līdz autobusu galapunktam Ziepniekkalnā, informē «Rīgas satiksmes» pārstāvis Viktors Zaķis.

Līdz ar to darba dienām un brīvdienām būs jauns kustības saraksts, palielinot maršruta kustības intensitāti.

Veicot attiecīgās izmaiņas, tiks slēgts 42. autobusa maršruts, jo trolejbusa pagarinājums nodrošinās attiecīgā maršruta pasažieru apkalpošanu.

Izmaiņas maršruta tīklā ir ekonomiski pamatotas, un atsevišķa autobusa maršruta uzturēšana attiecīgajā posmā ir neekonomiska, turklāt 27. trolejbusa maršrutā ikdienā kursē trolejbusi, kas ir aprīkoti ar dīzeļģeneratoru un maršruta pagarināšana neradīs papildu izdevumus infrastruktūras izveidei un uzturēšanai. Tāpat 27.trolejbusa pagarinājums līdz Ziepniekkalna autobusa galapunktam attiecīgā mikrorajona iedzīvotājiem radīs jaunus tiešos savienojumus ar Jelgavas ielu, Mūkusalas ielu un 11.novembra krastmalu.

42. autobusa maršrutu izmantoja neliels pasažieru skaits, turklāt šo maršrutu atsevišķos posmos dublē gan 40. autobusa maršruts, gan 19. un 27. trolejbusa maršruts. Ņemot vērā to, ka 27. trolejbusa maršruts tiks pagarināts līdz Ziepniekkalna autobusa galapunktam, attiecīgā maršruta galapunkts „ Ābolu iela» tiks slēgts.

Ja klienta rīcībā ir mēneša abonements 42.autobusam, klients līdz tā derīguma termiņa beigām varēs to lietot 27. maršruta trolejbusā, braucienu nereģistrējot. Tie klienti, kuri par attiecīgo biļeti vēlas atgriezt naudu biļetes atlikušajā vērtībā, var vērsties kādā no Rīgas satiksmes klientu apkalpošanas centriem.

7 komentāri:

Dukss
11 0
Dukss » nesaprotu Parādīt diskusiju
No marsa esi nolaidies? Viseim jaunajiem trolejbusiem ir iekša arī dīzeļģeneratori. 9 un 27 maršruts sen gabalu no Akmens tilta lidz stacijas laukumam brauc uz ģeneratora,ar nolaistām stangām. Tā ka viss normāli uzrakstits,nevajag savu nezināšanu ar tādu patosu pasniegt...
Atbildēt Ziņot!
Kindzulis
3 2
Kindzulis
Mērkaķi! Slēgs vienīgo sakarīgo transportu no Vienības gatves - 42. atobusu! Varēs kūkot Mūkusalas ielas korķos. Paldies Nil!
Atbildēt Ziņot!
Tomny
1 1
Tomny
"Marijas ceļš".
Atbildēt Ziņot!
Tomny
1 1
Tomny
Sieviešu pisjka.
Atbildēt Ziņot!
Tomny
1 1
Tomny
Maršruts,ha,ha,ha!-Ruta lībiski ir [cenzēts].
Atbildēt Ziņot!

Only registered foreign users can post.

Vēl par tēmu

Citi kanāla «Sabiedrība» raksti: