Japānas dienvidus skārusi spēcīga viesuļvētra

LETA

Japānas dienvidus skārusi spēcīga viesuļvētra

Japānas dienvidus ceturtdien skārusi spēcīga viesuļvētra, kuras vēju ātrums sasniedzis 70 metrus sekundē, atstājot bez elektrības tūkstošiem mājsaimniecību.

Viesuļvētra «Talim» skārusi Okinavas salas dienvidu daļu.

Mijako 24 stundu laikā pieredzētas spēcīgākās lietavas pēdējos 50 gados. Pilsētā bez elektrības palikušas vairāk nekā 18 000 māju, paziņojusi Okinavas elektroapgādes kompānija.

Japānas meteoroloģijas dienests prognozē, ka svētdien viesuļvētra sasniegs Kjusju salu, bet pirmdien varētu skart Tokiju. Varasiestādes brīdina, ka iespējami dubļu nogruvumi.

4 komentāri:

:D
6 1
:D
Japāņi vētru lai aizsūta Kimam, vismaz tad pāris dienas būs miers no Kima.
Atbildēt Ziņot!
...
0 1
... » Hildegarde Gilderbauma Parādīt diskusiju
Par Irmu ziņoja vēl tad, kad tā ne tuvu nebija Amerikai tuvumā. Nu jā, Japāna jau nav Sent Martēnas sala. Irma bija krietni spēcīgāka viesuļvētra. Parasti jau ziņu daudzums atkarīgs no postījumiem. Kamēr tās posta attālus arhipelāgus, tikmēr ziņu ir maz, bet ja tā viesuļvētra nonāk teritorijās, kur dzīvo miljoni, tad ziņu ir krietni vairāk.

Un visbeidzot, tas ir tikai loģiski, ka rietumu mediju pasaulē, kur dominē ASV tirgus, ir vairāk ziņu par ASV, vienkārši patērētāji tās vairāk pieprasa.
Atbildēt Ziņot!
999
0 1
999
Tur arī valdība zog.
Atbildēt Ziņot!
Hildegarde Gilderbauma
1 3
Hildegarde Gilderbauma Parādīt diskusiju
Tā nav Amerika, tāpēc visticamāk ziņu par šo nelaimi Japānā nebūs pat uz pusi tik daudz, cik bija kaut vai par to pašu ''Irma''!!!
Atbildēt Ziņot!

Only registered foreign users can post.

Vēl par tēmu

Citi kanāla «Ārvalstīs» raksti: