Jaunas ziņas par 2014. gadā pazudušo Malaizijas lidmašīnu Attēlu galerija

LETA

Jaunas ziņas par 2014. gadā pazudušo Malaizijas lidmašīnu 78 attēli

Lidmašīnas «Boeing 777» spārna aizspārņa izpēte apstiprina ekspertu viedokli, ka 2014.gadā pazudusī Malaizijas pasažieru lidmašīna visticamāk iegāzusies Indijas okeānā tālāk uz ziemeļiem, nekā tika sākotnēji domāts, piektdien paziņojis Austrālijas Transporta drošības birojs (ATSB).

«Malaysia Airlines» lidmašīna ar 239 pasažieriem un apkalpes locekļiem pazuda 2014.gada 8.martā, nezināmu iemeslu dēļ mainot kursu lidojumā starp Kualalumpuru un Pekinu.

Teju trīs gadus ilgušie meklēšanas darbi Indijas okeānā tika izbeigti 17.janvārī, tā arī neatrodot nekādas lidmašīnas pēdas.

Tomēr avārija joprojām tiek izmeklēta ar domu, ka varētu tikt veikta jauna meklēšana.

ATSB paziņojumā teikts, ka viņi analizējuši precīzi tādu pašu spārna aizspārni, kāds bijis avarējušajai lidmašīnai, pētot, kā tas dreifē okeānā.

Iepriekš līdzīgos eksperimentos tika izmantoti citi modeļi.

Jaunais eksperiments apstiprinājis decembrī publiskotos ekspertu secinājumus, ka lidmašīna visticamāk avarējusi tālāk uz ziemeļiem, nekā tā tika meklēta.

29 komentāri:

vilks
51 3
vilks Parādīt diskusiju
Žēl.... tos cilvēkus mājās tā arī nekad nesagaidīs !
Nedaudz dīvaini, ka atrastas tikai dažas sīkas detaļas. Nevienas bagāžas, neviena cilvēka mirstīgās atliekas, neviena sēdekļa ....
Atbildēt Ziņot!
ja kas...
34 2
ja kas... » vilks Parādīt diskusiju
"Nevienas bagāžas"

Jūra ir daudz lielāka, kā mūsdienu cilvēks iedomājas...
Atbildēt Ziņot!
Ārprāc
28 2
Ārprāc
Jau trešo gadu nerimstoši aizvien jaunas ziņas, vēl jaunākas un pavisam jauna ziņa- lidmašina pazuda vakar!!!
Atbildēt Ziņot!
lilit1988
12 0
lilit1988
sovjeti nekad nav šķirojuši civilos no militārajiem. arī 1980. notrieca D-Korejas Boeing'u. sovjetu teroristi ir iznīcināmi kā traki suņi un viņu saimnieki tiesājami starptautiskā tribunālā!
Atbildēt Ziņot!
kimii
19 2
kimii » vilks Parādīt diskusiju
Lidmašīnā bija 239 pasažieri un katram droši vien bija kabatā viedtelefons, kurš pat izslēgts raida kaut kādu signālu. Vai tad tiešām neviens no šiem 239 telefoniem nav izstarojos signālu, kur tas nokritis, kur bijusi pēdējā atrašanās vieta utt.
21.gs taču dzīvojam! Kā var pazust lidmašīna?
Atbildēt Ziņot!

Only registered foreign users can post.

Vēl par tēmu

Citi kanāla «Ārvalstīs» raksti: