Jaunie «iPhone» modeļi Latvijā būs pieejami jau septembra beigās Attēlu galerija

«Apollo»

Jaunie «iPhone» modeļi Latvijā būs pieejami jau septembra beigās 23 attēli

Foto: Reuters/Scanpix

Septembra beigās tiks uzsākta jauno «iPhone» modeļu tirdzniecība. «iPhone 8» un «iPhone 8 Plus» iepriekšpārdošanā klientiem būs pieejams jau nākampiektdien, 22. septembrī operatora internetveikalā www.tele2.lv. Abi jaunās paaudzes viedtālruņi veikalu plauktos nonāks šī gada 29. septembrī, «Apollo» informē «Tele2».

«iPhone 8» un «iPhone 8 Plus» ir jaunās paaudzes «iPhone», kuru izcilais dizains apvieno stikla un alumīnija materiālu, piedāvājot patērētājiem izvēlēties starp trim krāsu variantiem - pelēku, sudraba un zelta. Viedtālruņi izgatavoti no izturīgākā stikla, kāds jebkad izmantots telefonu ražošanā, Retina HD displeja un aprīkoti ar A11 Bionic procesoru. Jaunās paaudzes «iPhone» radīti, lai sniegtu lietotājam unikālu pieredzi.

Pasaules populārākā «iPhone» kamera kļuvusi vēl labāka, savukārt bezvadu uzlādes funkcija telefonam piešķir vēl mūsdienīgākas savienojamības iespējas. «iPhone 8 Plus» ir aprīkots ar duālo 12 megapikseļu kameru un patērētājiem piedāvā īpašu Portreta režīmu ar Portreta apgaismojuma funkciju. Jaunais režīms nodrošina fotostudijas cienīgu apgaismojumu, kas «iPhone» īpašniekam ļauj uzņemt satriecošus portretus piecās dažādās apgaismojuma variācijās.

Papildus jau minētajam «iPhone X», kas sevī iemieso viedtālruņu nākotni, iepriekšpārdošanā vadošā mobilo sakaru operatora «Tele2» klientiem būs pieejams sākot no šī gada 27.oktobra. «iPhone X» piemīt neatkārtojams stikla dizains ar 5,8 collu Super Retina displeju, A11 Bionic procesoru, bezvadu uzlādes iespēju, uzlabotu priekšējo kameru ar dubulto optiskā attēla stabilizāciju, kā arī Face ID funkciju, kuru nodrošina jaunā TrueDepth kamera.

56 komentāri:

JAWAfakkens
16 1
JAWAfakkens
Vot tas tik bus cirks... vecie kadri visi atgriežas... Šlesers... Repše... vēl tik Andris pietrūkst... laikam pagrūti esot arpus politikas savas lietas sakārtot... Un tagad nemeginiet stāstīt ka nevarējāt noskatities uz tautas ciešanām un grūto dzīvi un nācat politika, lai nesautīgi palīdzetu atistīt Latviju... jasmejas par jums labuma mekletaji :D
Atbildēt Ziņot!
JAWAfakkens
14 1
JAWAfakkens
Pie viena daudzsievību (vai daudzvīrību, kas nu kuram tuvāk) legalizēt, pietiek mīļākās diskriminēt :D
Atbildēt Ziņot!
FalSH_PolSH
13 1
FalSH_PolSH
Es par āboliem, jūs par savu tēmu, nesāksim
Atbildēt Ziņot!
Anonīms
36 8
Anonīms Parādīt diskusiju
Piedāvā unikālo Face ID funkciju, kura prezentācijā nestrādā !!!.....
Atbildēt Ziņot!
FalSH_PolSH
12 1
FalSH_PolSH
Visnožēlojamāk ir tas, ka tos okupantu - rusifikatoru simbolus aizliedza tik vēlu... Tā tas bija vienmēr citās jomās arī, ka papriekšu, piemēram, neatkarību arī pasludina Lietuva vai Igaunija un tikai pēc tam, tā bailīgi un atpakaļ, un apkārt skatoties Latvija. Laikam ar Nirnbergu 2, deokupāciju, dekolonizāciju, derusifikāciju un kompensāciju par visu to murgu būs tāpat? Manuprāt, pat Moldova šajā jautājumā būs fiksāka par Latviju, jo aiz viņas stāv Rumānija
Atbildēt Ziņot!

Only registered foreign users can post.

Vēl par tēmu

Citi kanāla «IT&T. Zinātne» raksti: