Jelgavā maza meitenīte vēlu vakarā bez apaviem klīdusi pa ielu

Apollo

Jelgavā maza meitenīte vēlu vakarā bez apaviem klīdusi pa ielu

Foto: EduardoEquis, CC BY-NC-ND 2.0

Saņemta kārtējā informācija no iedzīvotājas par mazgadīga bērna atrašanos uz ielas nakts laikā, portālu «Apollo» informēja Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes pārstāve Ieva Sietniece.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvalde informē, ka sestdien, 15.jūlijā, ap pulksten 23.00 saņemta informācija no iedzīvotājas, kura Jelgavas pilsētas pašvaldības policijai ziņoja, ka Jelgavā, Satiksmes ielā atrada divarpus gadus vecu meitenīti, kura bija bez apaviem, bet uz pleciem viņai bija uzlikts pleds.

Lai pārliecinātos, ka meitenītei ar veselību viss kārtībā, uz notikuma vietu tika izsaukta ātrā medicīniskā palīdzība un mediķi viņu nogādāja slimnīcā. Pēc ārstu apskates, tika paziņots, ka meitenītes stāvoklis ir labs.

Pēc neilga laika tika noskaidroti arī meitenītes vecāki. Pēc sākotnējās informācijas, meitenītes vecāki neilgi pirms notikušā bija saņēmuši zvanu, ka viņu 16 gadus veca radiniece ir nokļuvusi nelaimē un ievietota slimnīcā, tāpēc bija steidzīgi  jābrauc uz Rīgu. Tā kā privātmājā palika guļot trīs bērni – desmit  un divarpus gadus vecas meitenītes,  kā arī vienu gadu vecs puisītis, piezvanījuši draugam, lai atbrauc un pieskata.

Vecāki viņu nesagaidot, aizbraukuši, bet tajā laikā, kad draugs ieradās, konstatēja, ka divarpus gadus vecā meitenīte ir pazudusi no savas dzīvesvietas Ganību ielā. 

Šobrīd policija skaidro sīkāk visus notikušā apstākļus un  par konkrēto gadījumu nekavējoši tika informēta Bāriņtiesa. Apsekojot ģimeni konstatēts, ka sadzīves apstākļi labi, bērni ir nodrošināti ar visu viņiem nepieciešamo. Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Jelgavas iecirknī uzsākta administratīvā lietvedība – Par bērna atstāšanu bez uzraudzības.

Paldies iedzīvotājai par informācijas sniegšanu un  pareizu rīcību konkrētajā gadījumā. 

Policija atkārtoti atgādina vecākiem būt modriem un neatstāt mazgadīgus bērnus bez uzraudzības.

41 komentārs:

es
43 2
es Parādīt diskusiju
:)Savādi,radiniecei 16,gadīgai abi skrien palīgā,bet 3 savus mazus bērnus atstāj vienus.Es domāju d.....š vecāki.
Atbildēt Ziņot!
praktiķis
36 2
praktiķis
??? radiniece slimnīcā, bet riskē ar SAVU zīdainīti??? Saprotams te nav dzērāji, BET KUR CILVĒKIEM PRĀTS??? Jeb 10 gadīgā meitene tik telefonā sēdēja un neuzraudzīja māsu un brāli - ja tā - tad normāls sodus būtu uz pusgadu nost gan telefons gan TV un visas izklaides. Varēja būt atkal kārtējais līķis, jo naktis ir aukstas un 2gadnieks ātri krūmos nosaltu
Atbildēt Ziņot!
ll
32 2
ll
Tā sanāk,lielā meita aizmieg un mazais meklē mammu.
Atbildēt Ziņot!
Dadzis
45 5
Dadzis Parādīt diskusiju
Kās tā par jaunu modi bērniem- nesēdēt mājās, bet klaiņot naktīs bez apaviem?
Atbildēt Ziņot!
Lily
27 2
Lily Parādīt diskusiju
Interesanti gan, pat ja bija noticis, kas ārkārtējs, vai tad abiem vecākiem uzreiz jābrauc? Viens aizbrauc, otrs paliek pie bērniem..
Atbildēt Ziņot!

Only registered foreign users can post.

Vēl par tēmu

Citi kanāla «Sabiedrība» raksti: