Kādreiz superslavenais Nikolass Keidžs ievērojami «nošņurcis» Attēlu galerija

«Apollo»

Kādreiz superslavenais Nikolass Keidžs ievērojami «nošņurcis» 12 attēli

Foto: Splash News/ Vida Press

Ierodoties uz preses konferenci Toronto filmu festivālā, 53 gadus vecais amerikāņu aktieris Nikolass Keidžs izskatījās manāmi novecojis un «saburzīts».

Intervijas laikā ar «Variety», atbildot uz jautājumu par savu intensīvo tēlošanas metodi, viņš paziņoja, ka nemaz netēlo: «Man pat vairāk nepatīk vārds tēlot, jo tas vedina domāt, ka tiek melots. Es netēloju, es jūtu.»

Jaunākā kinolente ar aktiera piedalīšanos ir šausmu filma «Mom and Dad» («Mamma un tētis»), kurā divi bērni cenšas izdzīvot par spīti pēkšņajām vecāku slepkavnieciskajām tieksmēm. Keidžs izteicās, ka tā ir viņa mīļākā desmitgades filma, kurā piedalījies kā aktieris.

Lai gan filmu bija iespējams noskatīties festivāla apmeklētājiem, oficiālo pirmizrādi tā piedzīvos 24. septembrī Teksasā.

Kā zināms, Keidžs pasaulē vislabāk pazīstams ar dalību filmās «Gone in Sixty Seconds» («Nozust 60 sekundēs »), «City of Angels» («Eņģeļu pilsēta»), «Face/Off» («Ar ienaidnieka seju »), «Con Air» («Ieslodzīto reiss»), «Leaving Las Vegas» («Atvadas no Lasvegasas»), «Moonstruck» («Mēnessērdzīgais»), «National Treasure» («Nacionālie dārgumi»), «Ghost Rider» («Rēgu bruņinieks»), «Kick-Ass» («Kick-Ass: Jaunie supervaroņi») un citās.

42 komentāri:

Es
75 2
Es Parādīt diskusiju
Viņš var atļauties nošņurkt.
Atbildēt Ziņot!
Kaku robots
103 4
Kaku robots Parādīt diskusiju
Nu bildēs neredz, ka ir nošņurcis, laikam raksta autors tur bija klāt un redzēja ko vairāk. Cepuri nost Apollo reportierim!
Atbildēt Ziņot!
muļķības
84 4
muļķības
Nu uz 53 arī izskatās. Nodzīs bārdu, uzliks grimu, būs uz 35.
Atbildēt Ziņot!
...
51 2
...
Bārda, protams, gaumes lieta, bet īsti nesaskatīju, kur viņš ir nošņurcis?! Kvalitatīvs apģērbs un apavi, turklāt, tīri - gan jau atšķirībā no Apollo skribenta apaviem :D bet kā jau te Kaku robots minēja, laikam skribents klāt bijis un vairāk ko redzējis...
Atbildēt Ziņot!
Frants
34 1
Frants Parādīt diskusiju
Tas tak dziedātājs no "Apvedceļa"...
Atbildēt Ziņot!

Only registered foreign users can post.

Vēl par tēmu

Citi kanāla «Slavenības» raksti: