Kanādas grupai «Austra» pirms «Positivus» noticis nelāgs starpgadījums Attēlu galerija

LETA

Kanādas grupai «Austra» pirms «Positivus» noticis nelāgs starpgadījums 6 attēli

Foto: Paula Čurkste/LETA

Festivālā «Positivus» spēlējušās Kanādas grupas «Austra» dalībnieku instrumenti netika nogādāti Latvijā, tāpēc viņi koncertu spēlēja ar instrumentiem, kurus sagādāja pasākuma rīkotāji.

Grupas pārstāvji sestdien, 15.jūlijā, uzstāšanās laikā paziņoja, ka uz Rīgu lidoja ar Latvijas nacionālo aviokompāniju «airBaltic», bet viņu instrumenti nozaudēti. Koncertu viņi nospēlēja ar instrumentiem, kurus esot palīdzējuši sagādāt festivāla pārstāvji.

Savukārt «airBaltic» aģentūrai LETA skaidroja, ka grupa «Austra» 15.jūlijā devās uz Rīgu no Valensijas lidostas. Lai nokļūtu Rīgā, grupa ar aviokompāniju «Air Europa» devās no Valensijas uz Parīzi, lai no Parīzes ar «airBaltic» reisu ierastos Rīgā.

«Diemžēl mūziķu bagāža no iepriekšējā reisa aizkavējās Parīzē. «airBaltic» atvainojas par sagādātajām neērtībām. Pēc «Positivus» festivāla noslēguma grupa jau ir devusies uz Sanfrancisko, uz kurieni arī lūgusi sūtīt Parīzē aizkavējušās somas. No «airBaltic» puses mūziķu lūgums jau tuvākajā laikā tiks izpildīts,» informēja aviokompānijas pārstāvji.

«airBaltic» atgādināja, ka gadījumā, ja bagāža ir aizkavējusies, pasažiera pienākums ir par to ziņot lidostas atrasto mantu birojam, kā arī «airBaltic» klientu apkalpošanas daļai. Pēc informācijas saņemšanas lidsabiedrība dara visu iespējamo, lai pēc iespējas ātrāk klientam piegādātu bagāžu uz norādīto vietu, tāpat tiek kompensētas izmaksas par pirmās nepieciešamības precēm, ja tās pasažierim bagāžas aizkavēšanās dēļ nav bijušas pieejamas.

14 komentāri:

«airBaltic»
41 5
«airBaltic»
Galvenais savlaicīgi atvainoties.
Atbildēt Ziņot!
Air Europa
55 8
Air Europa
Atvainojamies par sagādātajām neērtībām, diemžēl Jūsu ērģeles lidmašīnā neietilpa, tās kopā ar baznīcu tiks nogādātas ar speciālu prāmja reisu!
Atbildēt Ziņot!
Antuns
48 8
Antuns
Tad jau vainīga ir Parīze, piloti jau pasažieru bagāžu nenes.
Atbildēt Ziņot!
sistēmiski misekļi
14 1
sistēmiski misekļi
Flikam jāpazemina alga.
Kas tā par kompāniju, ja tik daudz kļūmes sagadījušās:
palaiž salonā sesku;
nepiegādā bagāžu;
neciena dažus lidotgribētājus utt.
un tas viss tikai pāris pēdējās nedēļās!
Atbildēt Ziņot!
tā arī nesapratu
38 12
tā arī nesapratu Parādīt diskusiju
vai šī bija nacionālās avikompānijas reklāma vai aizgājušā festivāla atgādinājums?
Atbildēt Ziņot!

Only registered foreign users can post.

Vēl par tēmu

Citi kanāla «Festivālu vasara» raksti: