Kāpēc Princim Džordžam jaunajā skolā nevarēs būt labākais draugs? Attēlu galerija

«Apollo»

Kāpēc Princim Džordžam jaunajā skolā nevarēs būt labākais draugs? 15 attēli

Foto: AP/Scanpix

7. septembrī princis Džordžs uzsāka savas pirmās skolas gaitas Londonas «Thomas's Battersea» skolā. Lai arī jaunā nodarbe četrus gadus vecajam Džordžam ļaus socializēties ar vienaudžiem, izrādās, ka jaunajā skolā viņam nevarēs būt viens labākais draugs.

Žurnāliste Džeina Mūra sarunā ar «Loose Women» atklājusi, ka «Thomas's Battersea» skolā esot stingri noteikumi, kas bērniem neļauj draudzēties ar vienu konkrētu cilvēku. Lai arī tas skan dīvaini, skolas noteikumi paredz, ka bērniem ir jāveicina laipnība. Skolā visapkārt esot uzraksti «esi laipns» - tas esot šīs iestādes moto. 

Skolas darbinieki vēlas būt droši, ka neviens no bērniem, kas tajā mācās, nejūtas atstumts. Tas nozīmē, ka tā vietā, lai draudzētos ar kādu vienu konkrētu bērnu, viņiem jādraudzējas ar visiem.

Šie noteikumi jāievēro ne tikai skolā, bet arī ārpus tās. Piemēram, ja kāds no bērniem rīko dzimšanas dienas svinības, bērnus no skolas drīkst aicināt tikai tad, ja tiek uzaicināti pilnīgi visi.

Jau ziņots, ka princis Džordžs kopā ar tēti Viljamu 7. septembrī ieradās mācību iestādē, lai uzsāktu savas pirmās skolas gaitas.

«Thomas's Battersea» ir prestiža skola, kurā tiek apmācīti 560 puiši un meitenes vecumā no četriem līdz 13 gadiem. Mediji ziņo, ka viens mācību gads šajā skolā maksā 20 tūkstošus Lielbritānijas sterliņu mārciņu (apmēram 22 tūkstoši eiro).

73 komentāri:

oka
195 3
oka » Anonīms Parādīt diskusiju
Un aristokrātija savus bērnus nelaiž skolās ar visatļautību un bērnu tiesībām,bet gan stingra režīma skolās,kur jau no bērnu dienām iemācās kas ir disciplīna,mācīšanās utt.
Atbildēt Ziņot!
SSS
173 6
SSS Parādīt diskusiju
Mūsu LV skolas varētu pamācīties, nevis veicināt šo vājprātu, kas pašlaik notiek - viena vienīga cietsirdība, ņirgāšanās utt.
Atbildēt Ziņot!
use
136 5
use Parādīt diskusiju
Wtf.... nu normāla dzimenīte sīcim, uzaicina visu skolu ar 560 sīkajiem
Atbildēt Ziņot!
ALIDA DJATLIKA
83 4
ALIDA DJATLIKA Parādīt diskusiju
Loti laba skola. Varetu Latvija tadas but, varbut berni par cilvekiem izveidotos.
Atbildēt Ziņot!
Anonīms
198 17
Anonīms Parādīt diskusiju
Tas var patikt vai nepatikt, bet nācijas spēks ir tās aristokrātijā. Kas notiek , ja to likvidē, varam redzēt krievijā, kura pārvērtusies par mežoņu rezervātu.
Atbildēt Ziņot!

Only registered foreign users can post.

Vēl par tēmu

Citi kanāla «Vecāki un bērni» raksti: