Ķīna aicina Trampu izrādīt savaldību konfliktā ar Ziemeļkoreju

LETA

Ķīna aicina Trampu izrādīt savaldību konfliktā ar Ziemeļkoreju

Foto: Reuters/Scanpix

Ķīnas prezidents Sji Dzjiņpins aicinājis ASV prezidentu Donaldu Trampu izrādīt savaldību savā vārdu karā ar Ziemeļkoreju, vēsta ziņu aģentūra «Siņhua».

Telefonsarunā ar Trampu Sji norādījis, ka iesaistītajām pusēm vajadzētu «izvairīties no piezīmēm un darbībām, kas varētu palielināt spriedzi Korejas pussalā,» vēsta «Siņhua».

Ķīna «ir gatava strādāt ar ASV, lai pienācīgi atrisinātu jautājumu», Trampam norādījis Sji.

Kā ziņots, Tramps piektdien paziņoja, ka ASV militārie risinājumi ir gatavi pielietošanai, ja Ziemeļkoreja izdomātu rīkoties neapdomīgi.

«Militārie risinājumi ir pilnībā gatavi, (..) ja Ziemeļkoreja rīkotos neapdomīgi. Cerams, [Ziemeļkorejas līderis] Kims Čenuns atradīs citu ceļu!» tviterī paziņoja Tramps.

ASV prezidents ceturtdien uzsvēra, ka viņa iepriekšējie draudi vērsties pret Phenjanu ar «uguni un niknumu» nav bijuši pietiekami skarbi.

«Pienācis laiks kādam iestāties par šīs valsts cilvēkiem un citu valstu cilvēkiem, tādēļ (..), iespējams, tas paziņojums nebija pietiekami stingrs,» ceturtdien žurnālistiem norādīja Tramps.

Ziemeļkoreja paziņojusi, ka nopietni apsver iespēju raidīt savas ballistiskās raķetes uz ASV Klusā okeāna teritoriju Guamu, kurā atrodas Savienoto Valstu bruņoto spēku bāzes.

ASV aizsardzības ministrs Džeimss Matiss ceturtdien brīdināja, ka karš ar Ziemeļkoreju varētu būtu katastrofāls un vērsa uzmanību uz diplomātisko centienu rezultātiem.

Tramps atteicās komentēt, vai ASV varētu apsvērt apsteidzošu uzbrukumu Ziemeļkorejai, bet sacīja, ka vēl arvien ir atvērts sarunām.

«Ziemeļkoreja lai labāk savācas vai arī viņi nonāks tādās nepatikšanās, kādās bijušas tikai dažas valstis šajā pasaulē,» norādīja Tramps.

116 komentāri:

lacislasa
34 10
lacislasa Parādīt diskusiju
Vēl viena narkotiskā ilūzīja, ar ko Vovans baro savu biomasu? Nebaidies, nevienam pasaulē tavi rubļi nav vajadzīgi. Es tikai nezinu, kur Krievija raus cieto valūtu, kad tiks importētas preces. To tev Vovčiks nepaskaidroja? Ēģipte...hmmmm.... es pat nezinu, te jāsmejas vai jāraud..... nebūs nekādas Ēģiptes, tu saproti....naudiņas nav.... tu-tūū:D Un attiecībā par gāzi - pilnīgi pofig no kā pirkt, vai no arābiem, krieviem amerikāņiem, tikai es baidos, ka GazProm var tad nepārdzīvot jau šo ziemu.
Atbildēt Ziņot!
.
23 6
. Parādīt diskusiju
Vai varētu kādreiz publicēt arī normālu Trampa fotogrāfiju? Kaut kā aizdomīgi, ka tiek publicētas tikai Trampa grimases.
Atbildēt Ziņot!
po
45 20
po Parādīt diskusiju
Tramps noliek pie vietas visus krievu drauğeļus-fašistus-diktatorus!
Atbildēt Ziņot!
IrOk
13 3
IrOk
A Trapms sāk parādīt dūšu! A ko citu- šie rāda, tak jārāda pretī!
Atbildēt Ziņot!
Slava  Ukrainai!
8 1
Slava Ukrainai!
Vai aicina arī kimu, vai tikai Trampu?
Atbildēt Ziņot!

Only registered foreign users can post.

Vēl par tēmu

Citi kanāla «Ārvalstīs» raksti: