Ķīna uz EXPO ir atvedusi sapni par kodolsintēzi Video

Apollo

Ķīnas Tautas Republika ir planētas lielākais enerģijas ražotājs un vienlaicīgi arī patērētājs. EXPO izstādes galvenais vadmotīvs «Nākotnes enerģija» iet roku rokā ar valsts mērķi kāpināt enerģijas ieguves apjomus, samazinot dabas piesārņojumu.

Par izstādes galveno apskates objektu ir iecelts starptautiskais kodolsintēzes projekts ITER, kurā piedalās Ķīna, ASV, Japāna, Dienvidkoreja, Krievija un vairākas Eiropas Savienības valsts. Kodolsintēze imitēs mūsu Saules darbību un nākotnē cilvēci spēs nodrošināt ar visu nepieciešamo enerģijas daudzumu, neradot kaitējumu apkārtējai videi.

13 komentāri:

el
15 0
el
Interesanta izvēle, ņemot vērā faktu, ka ES sedz 45% no ITER izmaksām, savukārt pārējās dalībvalstis ~9% katra (tai skaitā arī Ķīna).
Atbildēt Ziņot!
viseļčaks
22 1
viseļčaks Parādīt diskusiju
ko ķīnieši būtu darījuši bez amerikāņu, japāņu un korejiešu smadzenēm? Nebūtu ko kopēt un atdarināt, a plaģiatori viņi ir ļoti talantīgi!
Atbildēt Ziņot!
Bite
10 0
Bite
Jā, jā... Un tagad ķērušies pie saules atdarināšanas.
Atbildēt Ziņot!
hm
9 0
hm » Uldis Parādīt diskusiju
bet tā arī dos iespēju atbrīvoties no piesārņojuma, pamatīgi ietaupīt uz apkures, elektrības rēķina. Ar laiku kolonizēt, mēnesi, marsu un visai drīz, iespējams, ceļot uz citām zvaigžņu sistēmām.
Atbildēt Ziņot!
Cheburaška ★
9 2
Cheburaška ★ Parādīt diskusiju
:) ātrumā izlasīju - ..spaini ar kodolsintēzi.
Atbildēt Ziņot!

Only registered foreign users can post.

Vēl par tēmu

Citi kanāla «Astana EXPO 2017» raksti: