Krievija EXPO paviljonā izrāda savus atomenerģijas projektus Video

Apollo

Krievijas Federācija EXPO izstādēs piedalās jau no 1851. gada un šogad plašākai apskatei ir atrādījusi vairākus inovatīvus projektus, tai skaitā arī atomenerģijas. Izstāžu zāles vadmotīvos «Vienota enerģijas plūsma».

Viens no atomenerģijas projektiem ir peldošā atomelektrostacija, kurai šobrīd nav analogs visā pasaulē. Unikālo projektu realizē kompānija «Rosatom» un paredzams, ka tas tiks nodots ekspluatācijā 2019.gadā.Ar atomenerģiju tiks darbināts arī nākotnes ledlauži, kuri pavērs ceļu transporta kuģiem vietās, kur ledus biezums sasniedz 2,8 metrus.

Uzmanība veltīta arī Krievijā veidotiem saules paneļiem, kuri citu starpā izceļas ar 22% efektivitāti. Izstādes noslēdzošajā nedēļā, Krievija svinēs savu nacionālo dienu.

41 komentārs:

???
8 1
??? Parādīt diskusiju
Krievijas Federācija EXPO izstādēs piedalās jau no 1851. gada ??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
Atbildēt Ziņot!
Varis
18 8
Varis Parādīt diskusiju
PSRS arī izstādēs demonstrēja visādus brīnumus,tikai tauta NEKAD tos neieraudzīja.
Krievija katru gadu kaut ko demonstrē,demonstrē,bet gala rezultātā pērk no Ķīnas sintētiskās olas,un raķetes maina pret Palmu eļļu :))
Lai jau veicas atpalikušai valstelei,kur 140 000 000 iedzīvotāju,un praktiski NEVIENS neizmanto krievijā ražotas preces !
Atbildēt Ziņot!
Ā
10 3
Ā » Hildegarde Gilderbauma Parādīt diskusiju
Elementāro lietu nesaproti, Esso, — "noķert Igauniju" nozīmē ka mēs esam līdzās, taču nedaudz ātrāki savā attīstībā par igauņiem. Toties Krievijas IKP, turpinoties pašreizējām tendencēm, pēc šiem 20 gadiem būsim apdzinuši pieckārt!
Atbildēt Ziņot!
bezvardis
8 2
bezvardis
iesmeju peldoša ātomstacijas bija ja projekts 1960+/-8 gados lasīju žurnālā NOVIJ TJEHNIK ..... viss atkartojas....... pats tolaik biju pio-nieris/nieris
Atbildēt Ziņot!
bezvardis
4 1
bezvardis » Viking Vikingen Parādīt diskusiju
hm... izskatās ka Tu esi labāk informŗts par ES . nu padalies
Atbildēt Ziņot!

Only registered foreign users can post.

Vēl par tēmu

Citi kanāla «Astana EXPO 2017» raksti: