Krievijā populārais satīriķis Zadornovs pārtraucis ārstēšanos no vēža un «kūst acu priekšā»

«Apollo»

Krievijā populārais satīriķis Zadornovs pārtraucis ārstēšanos no vēža un «kūst acu priekšā»

Foto: Sputnik/Scanpix

Krievijā populārais satīriķis Mihails Zadornovs, kurš pēdējo gadu laikā bija zināms ar ironiskiem un pat naidīgiem jokiem un attieksmi pret Baltiju un Rietumvalstīm kopumā, nolēmis pārtraukt ārstēšanos no vēža, vēsta «Postimees», atsaucoties uz Krievijas presi. 

Tiek norādīts, ka pagājušā gada rudenī Zadornovs paziņoja, ka ir slims ar vēzi, un tagad viņš nolēmis pārtraukt ārstēšanos. Viņš, iespējams, paspējis jau atvadīties no draugiem. 

Zadornovam pagājušajā gadā tika diagnosticēts veidojums smadzenēs. Viņš vienā no Jūrmalas privātklīnikām pārcieta ķīmijterapijas kursu, operāciju un daudzas citas procedūras. Visas veiktās procedūras izrādījušās neefektīvas. 

Cilvēki, kuri pēdējā laikā redzējuši satīriķi, saka, ka Zadornovs praktiski «kūst acu priekšā». 

Krievijas mediji vēsta, ka pēdējā laikā Zadornovs dzīvo savā īpašumā Jūrmalā, netālu no jūras krasta. 

52 komentāri:

Tepat vien esmu...
301 48
Tepat vien esmu...
Vēzis nav nekāds brālis un nevienu nežēlo.. Laikam galvā tā vaina bija iemetusies, cik nu zinu.. Patiesībā viņš bija rīdzinieks visu savu mūžu un savā laikā dzīvoja tajā «valdības mājā», pretīm tālaika Ministru Padomei. Tur gan skats pa logu nebija neko dižais. Tas revolūcijas vadonis žņaudza rokās savu kepku un bija ieģērbts ļoti eleganti pašūtā sieviešu mētelī, jo pogas viņam bija uz otro pusi, ne kā pie normāliem vīriešiem.. Tam monstram laida cauru nakti virsū gaismu un grūti saprast, kā viņi tur varēja vispār gulēt. Kad mainījās vara un viņu palūdza no turienes, tad palika asi neiecietīgs un turēja zobu uz latviešu neatkarību. Jaunībā bija vecis tā nekas, bet laiki mainās un tad katram parādās sava «kaunuma utis», sevišķi uz vecumu.. Par gaumi un politisko pārliecību parasti normāli cilvēki nestrīdās, jo katram tā drīkst būt sava. Talants gan viņam bija un ražīgs arī bez gala. Ja ir kaut kādas kopīgās debesi, varbūt arī tur kādreiz visi mēs satiksimies. Kad lasi tā, par kāda drīzo aiziešanu, tad tikai sāc īsit saprast, cik dzīvība ir trausla un ka te esam tikai ciemiņi uz pavisam īsu laika sprīdi.
Ziņot!
Meitene Vells
320 67
Meitene Vells » atbilde Parādīt diskusiju
Par Rietumiem, ASV jau ar ņirdza, bet kad krabītis sagrāba, tad desoja pa visiem rietumiem, lai izārstētos.
Ziņot!
atbilde
460 102
atbilde Parādīt diskusiju
Es gan nekad neesmu jūsmojis pr viņa nievājošo humoru. Pret Latviju tā viņam bija sevišķi naidīga. Tāpēc nesaprotu viņa divkosību - Latvija nepatīk, bet dzīvot grib Latvijā... Man nav pieņemama arī viņa lielais krievu šovinisms un necieņa pret citām tautām, kā arī uzskats, ka Krievijai ir viss atļauts un var apspiest jebkuru tautu, un iekarot jebkuru valsti. Varbūt tāpēc Dievs ir nolēmis viņu apstādināt, lai pieliktu punktu viņa visām riebeklībām pret citām tautām...
Ziņot!
klm*
74 13
klm*
Pedejos gados-izteikts krievu lielsovinists! Gaja pari jau visam saprata robezam izcelot krievu rasi.
Ziņot!
Roberts  Berziņš
115 27
Roberts Berziņš
Zeme ir apaļa
pats ņirgājās par krievijas notriekto MH17.
ko ta nu?
viss ļaunais nāk atpakaļ.
Ziņot!

Drīkst komentēt tikai reģistrēti lietotāji

Vēl par tēmu

Citi kanāla «Ārvalstīs» raksti: