Kristaps Porziņģis: Man ir smaga sirds visu Latvijas fanu dēļ Attēlu galerija

«Apollo»/ LETA

Eiropas čempionāta finālturnīra spēle basketbolā starp Latvijas un Slovēnijas valstvienībām ''Sinan Erdem Dome'' arēnā Stambulā. 16 attēli

Eiropas čempionāta finālturnīra spēle basketbolā starp Latvijas un Slovēnijas valstvienībām ''Sinan Erdem Dome'' arēnā Stambulā.

Foto: Edijs Pālens/LETA

Pēc zaudējuma Eiropas čempionāta ceturtdaļfinālā Latvijas vīriešu basketbola izlases slavenākais spēlētājs, liepājnieks Kristaps Porziņģis, sociālajos tīklos atkārtoti teica paldies visiem faniem, kuri atbalstīja viņu un komandu.

«Šo nepadarītā darba sajūtu mēs visi izmantosim nākotnes motivācijai, lai turpinātu augt. Domāju, ka ar šo turnīru nopelnījām «respektu», un ļoti ceru, ka nākamajos turnīros pret mums izturēsies savādāk.

Man ir smaga sirds dēļ visiem Latvijas faniem, kas mūs atbalstīja ar visu sirdi un dvēseli, bet tikai gribu pateikt, ka mums šis ir sākums, un varu garantēt, ka nākamajos turnīros izcīnīsim medaļas! Nākotne ir mūsu!» sociālajā tīklā «Twitter» raksta Porziņģis.

Kā jau ziņots, Latvijas izlase otrdien, 12. septembrī, Stambulā Eiropas čempionāta ceturtdaļfinālā ar rezultātu 97:103 (23:34, 32:17, 11:25, 31:27) zaudēja Slovēnijai - tādējādi latviešiem neizdevās pirmo reizi kopš neatkarības atjaunošanas sasniegt Vecā kontinenta meistarsacīkšu pusfinālu.

«Šo maču sākām katastrofāli. Slovēnija ir komanda, kas pie katra mazākā kontakta krīt pie zemes un tēlo. Viņi turklāt to māk. Kādā brīdī pietrūka vēsas galvas, viena izcīnīta bumba, laba aizsardzība vai viens pamatots metiens - visas tās mazās lietiņas, kas ir basketbolā, taču ir pašas svarīgākās. [..] Sapulcinājām labu izlasi un šajā vasarā veicām kolosālu darbu. Negribu teikt, ka ieguldītais būtu veltīgs, jo esam iekļuvuši astoņniekā. Aiz mums palika lielas un spēcīgas valstis. Tomēr varēja būt labāk,» komentēja komandas galvenais treneris Ainars Bagatskis. 

 

 

26 komentāri:

Lana
73 4
Lana
Ne tikai Latvijas fani..Arī visa Lietuva vakar juta līdz,,,,
Atbildēt Ziņot!
MDMA
66 4
MDMA Parādīt diskusiju
Nekas traks nav noticis- drusku nepaveicās ..Paldies KP un komandai par skaistām spēlēm ..Lepojamies ar jums !!!
Atbildēt Ziņot!
Praktiski skaidrā
65 4
Praktiski skaidrā Parādīt diskusiju
Neķer kreņķi, Kristap. Galvenais, piebrauc nākošreiz arī. Pēc ilgiem laikiem izlases spēles ir iespējams skatīties.
Atbildēt Ziņot!
vecmāmiņa
42 2
vecmāmiņa
Paldies par labā līmenī nospēlētajām spēlēm. Liekas, ka puse Latvijas skatījās Jūsu mačus.
Atbildēt Ziņot!
viesis
69 7
viesis
Paldies čaļiem,treneriem,malači. Tik žēl,ka nākamais pēc 4.gadiem.
Atbildēt Ziņot!

Only registered foreign users can post.

Vēl par tēmu

Citi kanāla «Slavenības» raksti: