Kristīne Opolais «piebremzēs» ar koncertēšanu Attēlu galerija

«Apollo», izklaide@apollo.lv

"Rietumu Bankas" padomes loceklis Aleksandrs Gafins, dziedātāja Natālija Podoļska, aktieris Rihards Lepers, festivāla organizatoru komitejas priekšsēdētājs Aleksandrs Šenkmans,dziedātāja Laima Vaikule, Jūrmalas domes priekšsēdētājs Gatis Truksnis,  operdziedātāja Kristīne Opolais, dziedātāji Aija Andrejeva, Markus Riva, Zlata Ogņeviča, Intars Busulis un "MicRec" valdes priekšsēdētāja Elita Mīlgrāve fotografējas pēc preses konferences, kurā informēja par festivālu "Laima Vaikule Jūrmala Rendez Vous". 14 attēli

"Rietumu Bankas" padomes loceklis Aleksandrs Gafins, dziedātāja Natālija Podoļska, aktieris Rihards Lepers, festivāla organizatoru komitejas priekšsēdētājs Aleksandrs Šenkmans,dziedātāja Laima Vaikule, Jūrmalas domes priekšsēdētājs Gatis Truksnis, operdziedātāja Kristīne Opolais, dziedātāji Aija Andrejeva, Markus Riva, Zlata Ogņeviča, Intars Busulis un "MicRec" valdes priekšsēdētāja Elita Mīlgrāve fotografējas pēc preses konferences, kurā informēja par festivālu "Laima Vaikule Jūrmala Rendez Vous".

Foto: Paula Čurkste/LETA

Pasaulē pazīstamā pašmāju operdziedātāja Kristīne Opolais (37) ir nolēmusi samazināt koncertēšanas apjomus, lai pievērstos savas un diriģenta Andra Nelsona piecus gadus vecās meitas apmācīšanai un sagatavošanai skolai.

«No malas šķiet, ka citu profesija ir skaista, bet jebkurā panākumā, īpaši tad, kad esi pašā augšā, jārēķinās, ka bijis smags daudzu gadu darbs bez atvaļinājuma. Vienpadsmit gadu neesmu izjutusi, ko nozīmē atpūta, ko nozīmē vienkārši apstāties. Man tagad ir 37. Šis ir laiks, kad gribu piebremzēt. Ne tikai bērns man to liek, bet dzīve vispār. Es vēlos kaut ko redzēt, izjust, saprast, kas notiek, jo līdz šim ir strādāts bez apstājas,» Opolais atklāja žurnālam «Kas Jauns».

Viņa pastāstīja, ka pašlaik ir svarīgākais sagatavot bērnu skolai, un ir nolemts algot arī privātskolotāju: «Meita brauks man līdzi uz koncertiem. Piemēram, augusta beigās jādodas uz Ameriku, kur uzstāšos festivālā. Plānots, ka līdzi dosies arī meita un privātskolotāja. Esmu secinājusi, ka līdz šim meitai pietrūcis manas uzmanības - tik vien bija, kā braukāja līdzi, kā tāds čigānbērns.

Bet šobrīd jāapstājas un jāsaprot, ka prioritāte it meita. Arī tētis mums ir ļoti aizņemts, strādā vēl vairāk par mani. Tāpēc nolēmu, ka es samazināšu koncertēšanu, bet vīrs turpinās strādāt,» paziņoja operdziedātāja.

36 komentāri:

.....
106 12
.....
Opolais izvēlies ko un ar ko dziedāt
Duets ar Vaikuli tā bija katastrofa
Pirmkārt jau Vaikules dēļ
Atbildēt Ziņot!
Referijs
64 12
Referijs Parādīt diskusiju
Balta saule spīd..... Opolais kautkā notušēja Vaikules gārgšanu Jūrmalā. Veiksmi operdziedātājas karjerā, bet novēlu operzvaigznei tik zemu nenolaisties, lai dziedātu duetā ar Vaikuli.
Atbildēt Ziņot!
DINA
53 10
DINA
Jā, Jūrmalā bija vienreizējs dueta karaoke mājas dārzā. Dziedātājas domāja, ka viņu parādīšanās jau ir balva skatītājam, pats izpildījums nemaz nebija svarīgs- rauj tik vaļā un kā spēj.
Atbildēt Ziņot!
jurs
10 1
jurs
LAi veicas
Atbildēt Ziņot!
Zenta
13 2
Zenta
Kur Opolajai bija prāts dziedāt ar to Vai-kuli?! Kā lakstīgalai ar vecu vārnu !
Atbildēt Ziņot!

Only registered foreign users can post.

Vēl par tēmu

Citi kanāla «Slavenības» raksti: