«Latvijas Gāze» komentē situāciju par smirdoņu Vecmīlgrāvī

«Apollo»

«Latvijas Gāze» komentē situāciju par smirdoņu Vecmīlgrāvī

Foto: Edijs Pālens/LETA

«Latvijas Gāze» (LG) norādījusi, ka smirdēšanas avots Vecmīlgrāvī nav bijusi gāzes noplūde, portālu «Apollo» informēja LG pārstāvis Kaspars Upacieris.

AS «Latvijas Gāze» informē, ka vakar, 12. Septembrī, laika posmā no 19:00 līdz 22:00 avārijas dienests saņēma vairāk kā 100 zvanus no Rīgas iedzīvotājiem par nepatīkamu smaku Sarkandaugavā, Jaunmīlgrāvī, Vecmīlgrāvī, Mangaļos un Vecāķos.

LG uz visām iedzīvotāju norādītajām adresēm nosūtīja avārijas dienesta brigades, un pārbaudot visu dabasgāzes sistēmu, noplūdes netika konstatētas.

LG nav zināms radītās smakas avots.

LGizsaka pateicību iedzīvotājiem par modrību, un atvainojās, par īslaicīgiem sakaru traucējumiem, jo zvanītāju vienlaicīgi bija ļoti daudz.

Iepriekš vēstīts, ka otrdienas vakarā iedzīvotāji ziņoja par Vecmīlgrāvī un tā apkārtnē gaisā izplatījušos nezināmas izcelsmes vielas smaku. VUGD skaidroja, ka laikā no plkst. 20 līdz 22 par to saņemti vairāk nekā 400 zvani uz vienoto ārkārtas palīdzības izsaukumu numuru 112. Ierodoties notikuma vietā, kopā ar VVD un Ostas policiju tika apsekota teritorija, bet konkrēts smakas izcelsmes avots netika konstatēts.

58 komentāri:

auni
59 5
auni
Tur tak otrā krastā sašķidrinātās gāzes terminālis, smaka pūšot vējam Daugavu šķērso 5 sekundēs.
Atbildēt Ziņot!
saule
33 2
saule Parādīt diskusiju
Ļoti dīvaini un nesaprotami visi šie skaidrojumi par to,kad it kā nekas nav atrasts no kā radusies tāda smaka,bet joki mazi,no tādas gāzes vai naftas smakas varēja būt sekas ļoti bēdīgas,tās 2-3stundas bija grūti izturēt,tāds iespaids kad tiek slēpts iemesls,un atbildīgie dienesti noklusē patieso iemeslu.
Atbildēt Ziņot!
Niks
51 7
Niks » Anonīms Parādīt diskusiju
Kalvītis pastāstija Upacierim kā viņi ar Šķeli un Lembergu piejāja Latviju, abi sasmējās un no pārpūles radās tas par ko ir raksts! Jo joks ta labs
Atbildēt Ziņot!
Anonīms
86 21
Anonīms Parādīt diskusiju
Tāda sajūta ka kaut kas tiek slēpts!
Atbildigie dienesti tik atrakstās gudram frazēm, Latvijas Gāze ari "neko nezin"
Visticamak vecmilgravietis Kolja palaida smirdigu purkškiti, tā būs pareizā versija!
Atbildēt Ziņot!
lacislasa
14 2
lacislasa
Jebkura parazītu suga dabā iziet ciklisko apriti un rezultātā atgriežas saimnieka organismā jo tur ir vislabāk nekas nav jādara ir tikai jāēd un jāindē barotāja organisms.
Vienkāršāk sakot glums tārps.
Atbildēt Ziņot!

Only registered foreign users can post.

Citi kanāla «Sabiedrība» raksti: