Latvijas paviljona krāsas simbolizē mūsu dabu Video

Apollo

Mūsu valsts EXPO izstāžu zāles grafiskais dizains ir ieturēts harmonijā ar Latvijas dabai raksturīgajām krāsām, kas simbolizē mežu, jūru, dzintaru un, protams, arī karoga krāsas. Ņemot vērā, ka paviljona vadmotīvs ir «Tikšanās vieta Latvija – enerģija ir mūsu dabā», līdz ar to arī visi grafiski elementi noved pie vienota punkta.

5 komentāri:

Ljh
1 0
Ljh
Latvijas paviljona krāsas simbolizē mūsu dabu šis pats ar pirdieniem vai nopirdies tā kā atomkarš sākas vai paturi pie sevis šis ar simbolizē musu xcilvēku dabu
Atbildēt Ziņot!
Beidziet dzèst komentàrus
1 1
Beidziet dzèst komentàrus Parādīt diskusiju
Nointervèjiet cilvèkus, kas bijuśi Kazahstànà, kur zàlès, lai tàs nebûtu tukśas, sadzîti atlasîti cilvèki. Cietumi pilni, kas iebilst ar puśplèstu vàrdu pret totalitàrismu Kazahstànà. Beidziet tirst par kràsàm!
Atbildēt Ziņot!
Ss
0 0
Ss » Beidziet dzèst komentàrus Parādīt diskusiju
Apoloni nav žurnālisti. Viņi vienkārši pārpublicē nekvalitarīvi tulkotus rakstus, kas atrodami interneta miskastē....
Atbildēt Ziņot!
Mūķīzeris
0 1
Mūķīzeris Parādīt diskusiju
Karoga, okupantu ieviestā baznīckaroga krāsas apzīmē pilsoņu karu: Latvietis pret latvieti.
Atbildēt Ziņot!
Latvieśu nabags
0 2
Latvieśu nabags » Mūķīzeris Parādīt diskusiju
Kà latvietis apslaktètu cekistus un ćekistus, kas neatver ćekas maisus un izliekas par latvieśiem. Un turpina ćekistu genocîdu pret latvieśu tautu. Sabiedrîba nenovèrśami briest neparedzamiem procesiem. Procesi nonorisinàsies kà plàno DP un SAB ar akmeniem Saeimas logos, bet bûs garaspèkà, bet pàrmaiñas pèc satura bûs revolucionàras. Neviens jau śodien netic DP un SAB organizètajai kustîbai PAR. Visi sabiedrîbu maldinośie lîdzekli ir izsmelti.
Atbildēt Ziņot!

Only registered foreign users can post.

Vēl par tēmu

Citi kanāla «Astana EXPO 2017» raksti: