Latvijas paviljonā viesojas bērni no sabiedriskas organizācijas «Mantojums» Video

Apmaksāta informācija

Organizācijā apvienojušies vecāki, kuru ģimenē aug bērns ar īpašām vajadzībām. Teju 50 bērni ar vecākiem apskatīja Latvijas EXPO paviljonu un tā eksponātus, savukārt brīvprātīgie pastāstīja par Latviju un atbildēja uz visiem jautājumiem. Bērni sajūsmu izrādīja ne tikai par virtuālajām tūrēm ar iespēju attālināti iepazīt mūsu valsti, bet arī pašmāju rotaļlietu GIGI Bloks. Katra ģimene pēc apmeklējuma saņēma dāvanā vienu šādu bloku komplektu.

63 komentāri:

Andris
17 0
Andris
Liekas nav lieks arī Ķekavas avota minerālūdens pie šīs tēmas.
Atbildēt Ziņot!
dumpiS_pumpiSS
16 0
dumpiS_pumpiSS
A kā Tu iedomājies, latviešiem būtu jāstaigā lepni piepūstiem vaigiem un bez darba ? Laikam neesi pabijis bezdarbniekos ? Es arī neesmu, bet varu saprast cilvēkus, kuri grib strādāt!
Atbildēt Ziņot!
Ome
15 0
Ome
Dinamo pārliecina.
Atbildēt Ziņot!
lacislasa
13 0
lacislasa
Es reiz teicu,ka nekad neiesaistīšos politikā,bet pa cik mani palūdza andris šķēle ar šleseru,tad protams es viņiem nespēju atteikt... Kas gan ir spējis aizmirst treknos gadus? Un tikmēr kamēr es strādāju par valsts kontrolieri bankrotēja parex un krājbanka,tā ir tikai sakritība,jo pēc mūsu veiktajām pārbaudēm,mēs nekādus pārkāpumus bankā neatradām ! Un es I.Sudraba,no tiesas zinu,kā veicināt Latvijas ekonomisko attīstība ! Vai ne andri!
Atbildēt Ziņot!
pljuters
12 0
pljuters
Nevar gulēt droši, jo Latvijai uzglūn ienaidnieks. Ātrāk vajag NATO zemūdenes pie Latvijas krastiem
Atbildēt Ziņot!

Only registered foreign users can post.

Vēl par tēmu

Citi kanāla «Astana EXPO 2017» raksti: