Lieldienās ģimene ar diviem maziem bērniem paliek bez pajumtes

Apollo,redakcija@apollo.lv

Lieldienās ģimene ar diviem maziem bērniem paliek bez pajumtes

Foto: Ekrānuzņēmums no Facebook/Dana Kalniņa

Pirmajās Lieldienās ugunsgrēka dēļ māju zaudējusi ģimene ar diviem maziem bērniem Bukultos, Garkalnes novadā.

Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka ar atklātu liesmu deg divstāvu dzīvojamā māja 170 kvadrātmetru platībā un šķūnis 30 kvadrātmetru platībā, vēsta Valsts Ugunsdzēsības un glābšanas dienestā. 

Veicot ugunsgrēka dzēšanas darbus, cieta divi ugunsdzēsēji glābēji, no kuriem viens bija guvis rokas traumu un nogādāts slimnīcā tālākai apskatei, bet otrs pēc NMPD mediķu apskates varēja turpināt darbu. Plkst. 1.39 šis paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks tika likvidēts.

Ar portālu Apollo sazinājās cietušās ģimenes kaimiņš, ziņojot, ka nelaimē cietusi septiņu cilvēku ģimene, kurā aug gadu un piecu gadu vecas meitenītes. Nu visa ģimenei palikusi bez pajumtes, tāpēc tiek lūgta jebkāda palīdzība. 

Ar ģimenes apgādnieku Juri par palīdzības sniegšanu var sazināties pa tālruņa numuru  - 27767535.

83 komentāri:

Me
43 3
Me » Šraienbuša Parādīt diskusiju
Iespējams, ka pateicoties dūmu detektoriem nav bojāgājušo. To detektoru primārā funkcija ir izglābt dzīvības, un tikai sekundāra funkcija glābt mantu. Jo uguns ir tāda stihija, kas var izplatīties lēni, un var arī visu māju pārņemt minūtes laikā.
Atbildēt Ziņot!
info
37 5
info
Ja ir kredīts bankā ,tad 100% ir īpašuma apdrošināšana . Citādi banka sen būtu savākusi sev par līguma nepildīšanu.
Pārējo nekomentēšu- pati esmu uz savas ādas izbaudījusi ugunsgrēku mājā- šoks un bezspēcība uz ilgu laiku.
Atbildēt Ziņot!
Un?
104 23
Un? Parādīt diskusiju
Daži tik zinošu izklausās. Varbūt ir kredīts bankā par šo māju paņemts? Un kontā ir mīnusi nevis plusi? Šī māja neizskatās gluži nesen celta. Ja nevariet, nepalīdziet, nevis rakstīt vēl kaut kādus aizskarošus komentārus. Un dūmu detektori vien māju nepaglābs no ugunsgrēka, ja tajā brīdi saimnieki nebūs mājās.
Atbildēt Ziņot!
lorete
77 19
lorete Parādīt diskusiju
Ārprāts nu ko jūs te rakstat? Vai tiešām pasaule ir palikusi traka, tāda žults, skaudība, necilvēcība. Raksts jau nav par bagātību bet gan mūsu cilvēciskumu, un ja arī tā ģimene ir pārtikusi ar savu darbu, kāpēc skaust. Vēlu izturību ģimenei, un zinu , ka vēl ir daudz labu , izpalīdzīgu cilvēku
Atbildēt Ziņot!
Labvēlis
27 6
Labvēlis
Paldies Dievam, ka neviens necieta (tikai īpašums)! Juri, turies - viss būs labi, un, svarīgi, tagad rosīties un nesākt "aizskalot" bēdas!
Atbildēt Ziņot!

Only registered foreign users can post.

Vēl par tēmu

Citi kanāla ««Apollo» SOS!» raksti: