LVM vēstniecībā darbu sāk informācijas centrs

Apollo

LVM vēstniecībā darbu sāk informācijas centrs

Foto: lvm.lv

AS «Latvijas valsts meži» (LVM) Rīgas klientu centrā kopš 16. jūnija atvērta LVM vēstniecība – informācijas centrs, kurā laipni gaidīts ir ikviens apmeklētājs. Tā ir vieta, kur uzturēt cilvēka un meža savstarpējo dialogu, noskaidrot atbildes uz dažādiem sevi interesējošiem jautājumiem, kā arī nelielu daļu no meža ienest savās mājās.

Lai gan pie vēstniecības esošais stādu parauglaukums var šķist neliels, tas ir krāšņs un regulāri tiek papildināts ar dažādiem sezonāliem jaunumiem. Vēstniecībā var saņemt konsultācijas par to, kādi stādi – gan meža, gan dārza – būtu piemēroti tieši Jūsu vajadzībām. Tāpat ir iespējams veikt stādu pasūtījumu no jebkuras LVM stādaudzētavas, kurās lolotie stādi ir piemēroti tieši Latvijas klimatiskajiem apstākļiem un augsnei.

Ja ir vēlme būt nedaudz tuvāk dabai, bet lielais atpūtas vietu skaits šķiet mulsinošs, vēstniecībā ir pieejami informatīvie materiāli un konsultācijas par LVM apsaimniekotajām atpūtas vietām un ezeriem. Aktīva atpūta ar bērniem LVM dabas parkā Tērvetē, pastaigas krāšņajā Kalsnavas arborētumā, mežsaimniecības muzeja apmeklējums vēsturiskajā Jaunmoku pilī vai cope kādā no ezeriem? Atliek vien izvēlēties un doties ceļā.

Ja rodas interese mežu savās mājās ienest ne tikai stādu veidā, vēstniecībā atrodami arī dažādi dizaina un ikdienas priekšmeti. To klāsts ir plašs, sākot ar māla šķīvjiem un krūzēm, beidzot ar lina dvieļiem. Gados jaunāko ģimenes locekļu priekam vēstniecībā var iegādāties arī izglītojošas rotaļlietas un spēles, pat rotaļlietu, kuras veidolā atpazīstams bērnu iemīļotais Cūkmens!

Latvijas valsts mežu vēstniecība Rīgā, Vaiņodes ielā 1 ir atvērta ik darba dienu no plkst. 9.00 līdz 18.00, kā arī sestdienās no 09.00 līdz 15.00, tālruņa nr. +37123280001, e-pasts vestnieciba@lvm.lv. 

6 komentāri:

Joku plēsējs
7 3
Joku plēsējs » valsts valoda Parādīt diskusiju
Gluži ne tā gribēja teikt. LVMžos strādājošiem arī dzimst bērni, precas , tāpēc radiem vajag radīt jaunas darba vietas, bet mežu tāpat bezdarbnieki pavasarī stāda ar lāpstu, un neko jaunu nevar izdomāt.
Atbildēt Ziņot!
valsts valoda
4 1
valsts valoda Parādīt diskusiju
vēstniecība -as, s.
1. Augstākā pastāvīgas darbības diplomātiska pārstāvniecība ar vēstnieku priekšgalā.
// Šīs pārstāvniecības ēka.
Avoti: LLVV
Atbildēt Ziņot!
Uldis
1 0
Uldis
Kā var uzturēt cilvēka un meža dialogu, ja bildē nekas no meža nav redzams, jā izņemot griestu dēļus...
Atbildēt Ziņot!
viseļčaks
2 2
viseļčaks » viseļčaks Parādīt diskusiju
mīzala strūklas attālumā. Trīs aliņi un jau mēle ļodzās :((( Vecums poņimaješ :(((((
Atbildēt Ziņot!
iznīcinātā Latvija
0 0
iznīcinātā Latvija
KĀ GOJI TURPMĀK ROKOTIES PA MAZDĀRZIŅU NOPELNĪS NAUDU LAI AIZIETU PIE DAKTERA DŽIHĀDISTA??? VAI MEDICĪNA TURPMĀK BŪS PA BRĪBU?
Atbildēt Ziņot!

Only registered foreign users can post.

Vēl par tēmu

Citi kanāla «Meži» raksti: