Mairis Briedis: Man ir draugi, kas lieto kokaīnu

«Apollo», izklaide@apollo.lv

Mairis Briedis: Man ir draugi, kas lieto kokaīnu

Foto: instagram.com/mairisbriedis/

Policists, divu dēlu tēvs un Latvijas labākais bokseris Mairis Briedis intervijā pastāstījis, kāda ir viņa attieksme pret apreibinošajām vielām, kā arī to, ka viņa draugi nebaidās lietot pat kokaīnu.

«Kad paskatos uz to pašu alu, sieva man saka - tu esi vai neesi profesionāls sportists, tu gribi vai negribi kaut ko sasniegt? Var jau domāt - viena pudele neko nemainīs. Bet varbūt mainīs! Tāpēc - nevajag. Parasti ir tā (vismaz man tā bija) - desmit dzērāji, es viens pats nedzērājs. Tie, kuri dzer, grib ievilkt arī tevi. Kas, tu neesi mūsu kompānijā? Nevari turēt? Uz to vienmēr teicu - ja nāksi ar mani ringā un izturēsi tik un tik raundus, viss kārtībā - mēs esam vienā līmenī, vari droši dzert.

Mani uztrauc visi, kas pieskaras narkotikām (pats neesmu neko mēģinājis un arī negrasos mēģināt). Atkarīgais ir zombijs, kuram nekad nebūs naudas, viņš atradīsies nemitīgos meklējumos, zādzībās, kamēr nomirs.

Man ir draugi, pieauguši cilvēki, kas lieto kokaīnu. Eiforija un kas tur vēl. Bet kāda tam jēga? Vēl tu esi jauns, tev ir trīsdesmit gadu, bet tā ir bumba ar laika degli. Piecdesmit gadu vecums vīrietim ir spēka gadi. Domāju, šodienas jaunatne piecdesmit gadu vecumā to bumbu sevī jau būs uzspridzinājusi un savu organismu sadrupinājusi, galvenokārt jau nervu sistēmu,» žurnālam «OK!» pastāstīja Briedis.

Bokseris uzskata, ka narkotikas grauj cilvēka «iekšējos resursus»: «Tie, kas saka - es jau tikai vieglās, es jau tikai marihuānu, neapzinās, ka marihuāna, ko viņi pērk, nav tīra marihuāna, bet gan ar amfetamīna un heroīna piemaisījumu, lai būtu cits efekts. [..] Kokas lapas deva vergiem, lai viņi spētu ilgāk un vairāk strādāt. Viņi ari strādāja - un tad nomira! Par to jau neviens lietotājs nerunā - runā tikai par to, cik forši tajā brīdi bijis.»

Briedis brīvajā laikā nemīl doties arī uz klubiem vai lieliem masu pasākumiem, jo tagad dod priekšroku klusumam un kvalitatīvi pavadītam laikam ar ģimeni, ik pa laikam dodoties kopīgos ceļojumos.

Kā zināms, 32 gadus vecais bokseris savs karjeras laikā ir uzvarējis visās 22 profesionālajās cīņās, 18 gadījumos pretinieku nokautējot.

Briedis iepriekšējo dueli aizvadīja 1. aprīlī, kad Dortmundē savā īpašumā ieguva WBC čempiona jostu pirmā smagā svara kategorijā. Briedis pēc vienbalsīga tiesnešu lēmuma 12 raundu cīņā uzveica vietējo favorītu Huku un kļuva par pirmo Latvijas bokseri, kurš ieguvis čempiona jostu kādā no prestižākajām kategorijām.

152 komentāri:

viena
386 13
viena Parādīt diskusiju
Viena alus pudele no pjedestāla nometusi daudzus.
Lai Mairim nekad nebūtu tās vienas alus pudeles. Tikai goda pjedestāls.
Atbildēt Ziņot!
f
207 12
f Parādīt diskusiju
malacis, nebaidās teikt kā ir
Atbildēt Ziņot!
gi gi
90 6
gi gi » gi gi Parādīt diskusiju
Bet vispār glupi uzrakstīts. Kā jau apollo parasti. Raksts par narkotiku sliktumu, alkoholu. Viss pareizi un labi un apsveicami. Nu kam pirmajā teikumā ir tādas muļķības jāraksta.
Atbildēt Ziņot!
mhh
95 8
mhh » Mr.Susurs Parādīt diskusiju
Apmīzušies bomži vārtrūmē ar saka,ka optimas bombām nav ne vainas. Tikai finanses biki grauj
Atbildēt Ziņot!
mhh
130 19
mhh Parādīt diskusiju
No sākuma 1 alus pudele. Pēc tam 2-3. Tad 5-10. Tad jau ar alu ir par maz un talkā iet šņabis . Viss sākas no mazumiņa
Atbildēt Ziņot!

Only registered foreign users can post.

Vēl par tēmu

Citi kanāla «Slavenības» raksti: