Melāniju Trampu nosoda par tērpa izvēli, apmeklējot Teksasu pēc viesuļvētras Attēlu galerija

Apollo

Melāniju Trampu nosoda par tērpa izvēli, apmeklējot Teksasu pēc viesuļvētras 16 attēli

Foto: AFP/Scanpix

29. augustā ASV prezidents Donalds Tramps kopā ar sievu Melāniju devās uz Teksasas štatu, lai klātienē aplūkotu tropiskās vētras «Hārvijs» radītos postījumus. Lai arī ASV pirmais pāris vēlējies sniegt atbalstu vētrā cietušajiem, cilvēki pauduši nosodījumu par pirmās lēdijas tērpa izvēli, ziņo «The Telegraph».

Donalds un Melānija Trampi acīmredzot daudz vairāk pieraduši apmeklēt saviesīgus pasākumus, uz kuriem jādodas smalkos smokingos un vakartērpos.

Savukārt, apmeklējot Teksasu, lai aplūkotu vētras radītos postījumus. ASV pirmā lēdija bija tērpusies klasiska stila piegriezuma biksēs un melnās zīmola «Manolo Blahnik» augstpapēžu kurpēs.

Ārvalstu mediji un cilvēki sociālajos tīklos pauduši nosodījumu par Melānijas Trampas tērpa izvēli, sakot, ka šādas kurpes nebija pareizā izvēle, lai apmeklētu ievērojamās vētras plūdu skarto teritoriju.

 

 

 

 

100 komentāri:

Sunshine
116 5
Sunshine
Izlasot virsrakstu, nodomāju, ka Melānija būs tērpusies pieguļošā kokteiļkleitā. Smagi vīlos
Atbildēt Ziņot!
bij.padomniece
128 15
bij.padomniece Parādīt diskusiju
kad mūsu izstrādājums apmeklēs plūdu piemeklētos nostūrus,pirmai lēdijai jābūt garajos gumijas zābakos un glābšanas vestē.
Atbildēt Ziņot!
Anonīms
84 9
Anonīms
Jā, šādos plūdu apstākļos ir ĀRKĀRTĪGI svarīgi novērtot un apspriest kāds kādas drēbes ir izvēlējies un kāda kuram gaume!!
Atbildēt Ziņot!
Hildegarde Gilderbauma
201 39
Hildegarde Gilderbauma
Skaistule Melānija, ar labu gaumi, skaistu augumu!!! Izplūdušās govis ir sašutumā!!!
Manuprāt viņa tieši ir izrādījusi cieņu pret Teksasas iedzīvotājiem ierodoties šādā paskatā, jo ko gan gribēja, lai viņa kā pie lauķiem atbrauc ar gumijas zābakiem???
Atbildēt Ziņot!
janka
80 17
janka
izplūdušās feministes trenuškās un kedās trako. nevar samierināties ar Trampa ievēlēšanu. tagad metušas uz Trampa sievu. zemiski.
Atbildēt Ziņot!

Only registered foreign users can post.

Vēl par tēmu

Citi kanāla «Skaistums un mode» raksti: