Melnā diena uz Latvijas ceļiem: Divi bojāgājušie un ļoti daudz cietušo

LETA

Melnā diena uz Latvijas ceļiem: Divi bojāgājušie un ļoti daudz cietušo

Foto: Lino Petito, CC BY-NC-ND 2.0

Latvijā reģistrēts 81 ceļu satiksmes negadījums, kuros gāja bojā divi, bet cieta vēl 24 cilvēki, aģentūru LETA informēja Valsts policija.

Vakar uz dzelzceļa pārbrauktuves Liepājā vilciens sadūrās ar automašīnu, un negadījumā dzīvību zaudēja automašīnas vadītājs un pasažiere.

Vakar pieci cilvēki cieta avārijās Rīgā un tās apkārtnē, pa septiņiem - Zemgalē un Kurzemē, bet pieci - Vidzemē. No cietušajiem trīs bija gājēji.

Pagājušajā diennaktī par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā policija aizturējusi 15 autovadītājus. Pieci dzērājšoferi aizturēti Rīgā, četri - Vidzemē, trīs - Latgalē, divi - Kurzemē, bet viens - Zemgalē.

Par ātruma pārsniegšanu autovadītājiem noformēti 245 protokoli. Rīgas apkārtnē par atļautā braukšanas ātruma pārkāpšanu sodīti 72 autovadītāji, Vidzemē - 69, Latgalē - 51, Zemgalē - 32, bet Kurzemē - 21.

Kopumā policija vakar noformējusi 583 protokolus par ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumiem, aptuveni puse no kuriem piemēroti autovadītājiem galvaspilsētā un tās apkārtnē.

6 komentāri:

my views
80 13
my views Parādīt diskusiju
Nu re , nevajag pat Jāņus piesaukt !
Izskatās ka tās ir nacionālās braukšanas īpatnības ...
Ziņot!
Ivars Igaunis
12 0
Ivars Igaunis
Kā sapirktie fotoradari un netrafarētās mašīnas nepalīdzēja?Atmaksājiet bezjēdzīgi iztērētos līdzekļus.
Ziņot!
Jeremmy_
43 17
Jeremmy_ » my views Parādīt diskusiju
Nu nevajag visu novelt uz braucējiem! Vaina ir nesakārtotajos ceļos. LV faktiski nav normālu šoseju, ir pusasfaltētas meža takas! Visur apkārt kaimiņvalstīs ir 2-3 joslu šosejas, tilti un pārvadi. A pie mums tik vien kā māk krustojumos apļus salikt un saspraust 50-70-50-70...
Ziņot!
Sketino Kretino
12 5
Sketino Kretino
Nekas arkartejas, parasta ikdienas statistika divi baiktei uz veselu valsti tas nekas nav, taisa breeku ne no kaa.
Ziņot!
Vera Nora
0 0
Vera Nora
Vajadzētu atkal kko aizliegt ar likumu. Vai arī uzlikt sodus cietušajiem un bojāgājušajiem,lai būtu kārtīgas banānrepublikas cienīgi pretpasākumi neatļautiem negadījumiem. Varbūt vēl kādu tizlu un banālu Akciju,kuras vienīgais labums ir šo "akciju" bīdītājiem izmaksātā nauda par "grūtu un nepieciešamu" darbu.
Ziņot!

Drīkst komentēt tikai reģistrēti lietotāji

Vēl par tēmu

Citi kanāla «Sabiedrība» raksti: