«Melnās piektdienas» vakarā panika Londonas centrā Papildināts Video

«Apollo»

«Melnās piektdienas» vakarā panika Londonas centrā

Scanpix/AFP

Londonā piektdienas vakarā tika evakuēta «Oxford Circus» metro stacija, tika ziņots par kādu incidentu, vēsta «Telegraph.co.uk».

Oksfordstrītas ielu aplenca bruņoti policijas spēki.

Aculiecinieki stāstīja, ka redzējuši simtiem cilvēku panikā bēgot no notikuma vietas. Tāpat tika ziņots par šāvieniem.

Policija lūdza cilvēkus meklēt patvērumu tuvējos veikalos un nenākt uz ielas.

Lielbritānijas Transporta policija sociālās saziņas vietnē «Twitter» raksta: «Policija reaģējusi uz incidentu «Oxford Circus» metro stacijā. Policija atrodas notikuma vietā, detalizētāka informācija sekos pēc apstākļu noskaidrošanas».

Jāatgādina, ka incidents notika «Melnās piektdienas» laikā, kad visā pasaulē tirdzniecības vietās notiek izpārdošanas un veikali ir pilni ar cilvēkiem.

Vēlāk pēc teritorijas pārmeklēšanas policija paziņoja, ka nav konstatējusi neko aizdomīgu, paniku esot izraisījušas aizdomas par kādu cilvēku ar ieroci.

85 komentāri:

protams
194 10
protams » kas notiek? Parādīt diskusiju
Amerikā neatkarīgās raidstacijas komentētājam piezvana klausītājs un uzdod jautājumu - vai vajag Amerikai uzņemt musulmāņu migrantus, jo visi musulmāņi jau nav teroristi? Radio: - Jums garšo konfektes? Klausītājs - jā. Radio: Ja Jums iedos Jūsu mīļākās konfektes paciņā un pateiks - viena konfekte ir ļoti indīga, bet pārējās labas...vai Jūs viņas ēdīsiet?
Atbildēt Ziņot!
ha
188 12
ha Parādīt diskusiju
tās ir sekas welcomismam un liberastismam, tāpat kā notikums Latvijas internātskolā, kad skolēns visatļautības un nesodāmības parnemts piekāva policistu!
Atbildēt Ziņot!
Anonīms
37 1
Anonīms Parādīt diskusiju
Londonā melnīšu esot vairāk nekā Kabulā ...
Atbildēt Ziņot!
?????
71 8
????? Parādīt diskusiju
Trīs reiz minēsim kāda ir terorista tautība un reliģiskā pārliecība ? :)
Atbildēt Ziņot!
pacifists
46 6
pacifists Parādīt diskusiju
Zinot, ka policisti ir diezgan disciplinēti un katru reizi dos komandu slēpties veikalos, teroristi to centīsies izmantot. Pieredze taču ir, ka lidmašīnas vairs nespridzina, bet izmanto citas metodes. Muļķīgi ir likt slēpties, bet neteikt kāpēc.
Atbildēt Ziņot!

Only registered foreign users can post.

Citi kanāla «Ārvalstīs» raksti: