Mesi: Ļoti nepatīkami skatīties, ka Argentīnā var nogalināt

«Apollo»

Lionels Mesi

Lionels Mesi

Reuters/LETA

Viens no pēdējās desmitgades pasaulē labākajiem futbolistiem argentīnietis Lionels Mesi ļoti vēlētos savu karjeru noslēgt dzimtenē, bet viņu uztrauc drošības situācija Argentīnā.

Mesi jau iepriekš bija izteicies, ka savu profesionāļa karjeru vēlētos noslēgt «Newell's Old Boys» komandā, no kurienes viņš 13 gadu vecumā pārcēlās uz Spānijas granda «Barcelona» sistēmu. 

«Ir ļoti nepatīkami skatīties, ka Argentīnā var nogalināt, aplaupīt cilvēkus,» kanālam «TyC Sports» sacīja Mesi. «Ne vienu reizi vien esmu teicis, ka sapņoju par atgriešanos «Newell's Old Boys», bet nezinu, kā attīstīsies notikumi.»

Nesen 30 gadus vecais uzbrucējs pagarināja līgumu ar «Barcelona» līdz 2020./2021. gada sezonas beigām. 

«Par atgriešanos un dzīvošanu dzimtenē šobrīd šaubos. Man ir bērni. Gribu, lai viņi uzaug mierīgā vidē un izbauda dzīvi drošībā,» teica Mesi, kurš karjeras laikā piecas reizes nosaukts par pasaules gada labāko futbolistu. 

Mesi ģimenē aug divi dēli. 

29 komentāri:

īpaši stulbs
89 6
īpaši stulbs Parādīt diskusiju
Jēkabpilī pēdējos gados mierīgi. Lai pabeidz karjeru te!
Atbildēt Ziņot!
sss
10 1
sss
Messi, tu vari mainīt visu, piesakies prezidenta vēlēšanām. Vienos vārtos par tevi sabalsos, tad arī novirzi naudu uz aizsardzību!
Atbildēt Ziņot!
zhanis
38 15
zhanis Parādīt diskusiju
Nevis viens no labākajiem bet viennozīmīgi labākais!
Atbildēt Ziņot!
psihs
40 17
psihs » Anonīms Parādīt diskusiju
Donbasa bērnus slepakavo zaļi vīriņi no krievijas kas nelikumīgi ieradušies svešā valstī ar ieročiem rokās.viņus drīkst nošaut kā trakus suņus un apglabāt masu kapos.
Atbildēt Ziņot!
psihs
13 14
psihs Parādīt diskusiju
Pac jau arī uzbrucējs.
Atbildēt Ziņot!

Only registered foreign users can post.

Citi kanāla «Futbols» raksti: