Nav pārliecības par Bagatska atgriešanos izlases trenera amatā

LETA

Ainars Bagatskis

Ainars Bagatskis

Jānis Škapars / TVNET

Ainars Bagatskis, kuram darba līgums ar valstsvienību ir noslēdzies, varētu neatgriezties Latvijas vīriešu basketbola izlases galvenā trenera amatā, jo viņam ir potenciāls noslēgt labu līgumu Eiropā, kas krietni apgrūtinātu valstsvienības vadīšanu, norādīja Latvijas Basketbola savienības (LBS) ģenerālsekretārs Edgars Šneps.

Latvijas izlase ir noslēgusi savas gaitas šā gada Eiropas čempionātā, kur aizkļuva līdz ceturtdaļfinālam. Pēc šā turnīra līgums ir noslēdzies komandas stūrmanim Bagatskim, un pašlaik nav skaidrības, vai viņš maz šajā amatā atgriezīsies.

«Oficiāls Bagatska darba izvērtējums būs nākamnedēļ LBS valdes sēdē, bet es personīgi uzskatu, ka Ainars ir paveicis ļoti labu darbu. Viņa vadībā izlase ar katru gadu ir progresējusi un turnīros ieguvusi arvien augstākas vietas,» Stambulā esošajiem Latvijas žurnālistiem trešdienas vakarā teica Šneps.

«Mēs varam būt lepni, ka mums ir tāds treneris. Viņš ir palīdzējis augt komandai un audzis pats. Redzam, kā viņa karjera attīstījusies klubos. Tā ir «win-win» situācija - Ainars ir palīdzējis izlasei, un tā ir palīdzējusi viņam,» sacīja LBS ģenerālsekretārs.

Pašlaik 50 gadus vecais Bagatskis maijā tika atbrīvots no Izraēlas granda Telavivas «Maccabi FOX» un pagaidām ir bez darbavietas.

«Joprojām ir aktuāls jautājums par jaunu izlašu direktoru, un pēc tam jau kopā ar viņu runāsim par treneriem. Situācija ir tāda, ka ir ļoti grūti apvienot darbu ārzemju klubā ar valstsvienības vadīšanu. Trenerim ir jābūt atbrīvotam no kluba vai arī jāstrādā Latvijā. Lai treneris nestrādātu klubā, viņam ir jāmaksā ļoti liela nauda, kas diemžēl mūsu apstākļos nav iespējams. Tas gan nenozīmē, ka Ainars nevadīs Latvijas izlasi, bet skaidrs, ka šobrīd viņam ir potenciāls noslēgt labu līgumu Eiropā,» uzsvēra Šneps.

Tiesa, iepriekš Bagatskis jau apvienojis darbu klubā ar izlases vadīšanu, tomēr šoreiz situāciju varētu sarežģīt fakts, ka 2019.gada Pasaules kausa izcīņas kvalifikācija notiks sezonas laikā, turklāt ULEB Eirolīgā nemaz nebūs pārtraukuma.

Bagatskis par Latvijas basketbola izlases galveno treneri strādā jau kopš 2010.gada.

91 komentārs:

pesimiste
59 9
pesimiste Parādīt diskusiju
Laba izlase un treneris, paldies Dievam tusētāji ir prom un nopietni strādā pašreizejā izlase. Tusētāji taču darīja ka gribēja, jo uzskatīja sevi par zvaigznēm, dažs no viņiem maksātnespeju pieteica, bet brauc ar krutām mašīnām, tie nedomaja par valsti, bet gan tikai par sevi un treneris bijanespēcīgs pret kliķi kas neievero disciplīnu
Atbildēt Ziņot!
Šumba
24 2
Šumba » pesimiste Parādīt diskusiju
Tieši tādēļ rodas jautājums,- kāda vella pēc sastāvā bija vajadzīgs Janičenoks, kura spējas tādā līmenī jau ir izsmeltas?!
Atbildēt Ziņot!
specis
9 0
specis » specis Parādīt diskusiju
To,ka izaugusi jauna paaudze jau varēja redzēt 5-6 gadus iepriekš!!!
Porziņģis,Pasečņiks,Šmits,Siliņš,Kurucs un jau esošie brāļi Bertāni,Timma,Freimanis,Strelnieks,Peiners un vēl daži!!!
Atbildēt Ziņot!
teiksim tā, ka
9 0
teiksim tā, ka » Janka Parādīt diskusiju
tad kad negāja no rokas, būtībā jau netaktiski psihs...
Atbildēt Ziņot!
Anonīms
11 1
Anonīms » LVexit Parādīt diskusiju
Izņem Angļus un ieliec Turkus Un Lietuviešus
Atbildēt Ziņot!

Only registered foreign users can post.

Citi kanāla «EuroBasket 2017» raksti: