Nāvei nolemts «izbrāķēts» suns kļuvis par interneta varoni Attēlu galerija

«Apollo», izklaide@apollo.lv

Nāvei nolemts «izbrāķēts» suns kļuvis par interneta varoni 14 attēli

Foto: Carters News Agency/ Scanpix

ASV Oregonas štata dzīvnieku patversme «Luvable Dog Rescue» no nāves izglābusi kādu suni, kuru deformāciju dēļ pēc dzimšanas pametuši suņu audzētāji. Tagad mīlulis, kuram dots vārds Pikaso, kļuvis par interneta slavenību, piesaistot daudzu pasaules mediju uzmanību ar savu stāstu.

10 mēnešu vecumā viņš kopā ar brāli Pablo nonāca Kalifornijas dzīvnieku patversmē «Porterville Animal Shelter», kur bija plānots abus iemidzināt, taču, pateicoties «Luvable Dog Rescue», tagad Pikaso un Pablo ir jaunu saimnieku meklējumos – pieteicies liels skaits interesentu.

Patversme pateicas par lielo uzmanību labdariem, bet paziņojusi, ka vispirms Pikaso nāksies veikt žokļa operāciju, jo viņš nav spējīgs normāli paēst. Pēc tam tiks izvēlēti īstie saimnieki – ar noteikumu, ka tiks pieņemti abi suņi.

5 komentāri:

Anonīms
15 1
Anonīms
Kaut sunītim būtu veiksmīga operācija, lai būtu laimīgs un atrastu apņēmīgu saimnieku :)
Atbildēt Ziņot!
Anonīms
3 4
Anonīms » Andris Parādīt diskusiju
Andri?! Tu esi Ainārs..
Atbildēt Ziņot!
čehs
2 4
čehs Parādīt diskusiju
Andris plēšās kā traks,var teikt ,kā apdauzīts..... .
Atbildēt Ziņot!
...
0 2
... » čehs Parādīt diskusiju
Andrim ir "iekšas"
Atbildēt Ziņot!
Andris
1 25
Andris Parādīt diskusiju
Un visi tik noskatās...Starp citu, kā nopelnīt 850 € vienā dienā? Izrādās, ka tas ir salīdzinoši vienkārši. Vakar uzgāju adresi http://lotlotto.com/?lv, kura piedāvā uzģenerēt laimīgos loterijas skaitļus, balstoties uz dažādiem algoritmiem. Intereses pēc izdomāju, ka nav ko zaudēt, jo loterijas biļetes maksāja ap 5-20 € (šobrīd tur ir pieejams kupons ar 50% atlaidi) un tā nav baigā nauda. Šorīt skatos, ka dažas no nopirktajām biļetēm izrādījušās veiksmīgas (uzminēti 80-90% skaitļu) un laimēti 850 €. Domāju, ka nepavisam nav slikti priekš ieguldītiem 10-20 €.
Atbildēt Ziņot!
1 25

Slēpts komentārs Parādīt

Only registered foreign users can post.

Vēl par tēmu

Citi kanāla «Trakas lietas» raksti: