Nellija Ločmele par «oligarhu lietu»: Nav vērts tik daudz vecās sarunas klausīties

«Apollo»

Nellija Ločmele par «oligarhu lietu»:  Nav vērts tik daudz vecās sarunas klausīties

Foto: Ekrānuzņēmums no video

Žurnāla «Ir» galvenā redaktore Nellija Ločmele, viesojoties Jāņa Skuteļa vadītajā raidījumā «Pusnakts šovs septiņos», pastāstīja – ir ļoti labi, ka sarunas nāca gaismā, taču ir jāstrādā pie jaunu slēpto darījumu apspriešanas ierakstīšanas.

«Es domāju, ka tā komisija [«oligarhu lietas» parlamentārās izmeklēšanas komisija] jau, protams, nav kaut kāds izšķirošais instruments no kā viss būs atkarīgs. Piemēram, es kā žurnālists visvairāk tagad ceru, ka no tās komisijas labums varētu būt, ka īstenībā ar katru dienu arvien vairāk kaut ko vēl uzzinām. [..]

Bet ja tā nopietni, tad es personīgi uzskatu - nav tur vērts tik daudz vecās sarunas klausīties. Es ļoti ceru, ka KNAB tagad ieraksta jaunas sarunas. [..] Tā būtība bija vienkārša. Mums ir amatpersonas, kurām pieder slēpti uzņēmumi, kuras politika izmanto, lai balstītu savu slēpto uzņēmumu biznesu, pie reizes avīzēs vai citos medijos izskalo cilvēkiem smadzenes, lai atkal tiku ievēlēti un varētu šo riteni turpināt,» sarunā ar Skuteli pastāstīja Ločmele.

Kā zināms, jūlija beigās iznāca žurnāla «Ir» izdevums, kurā apkopots viesnīcā «Rīdzene» notikušo tā dēvēto «oligarhu sarunu» saturs – skandālā iesaistīts Ainārs Šlesers, Aivars Lembergs un citas ietekmīgas amatpersonas.

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) no 2009. gada līdz 2011. gadam veica šo sarunu noklausīšanos un izmantoja tās par pamatu tā dēvētajai «oligarhu lietai». Pērn šī krimināllieta tika izbeigta, pat nenosūtot to uz tiesu.

47 komentāri:

Stinte
114 6
Stinte » Anonīms Parādīt diskusiju
Virsprokurors Adlers dîvainà kàrtà izbeidza kriminàlprocesu pret Godmani Parex afèras sakarà. Adlera kungs ir, iespèjams, no ćekas maisiem. Un izpilda Maskavas uzdevumus ar diversijàm pret LV. Valsts Parex kontà ieskaitîja 2 miljardus, kuri tika nozagti îsi pirms bankrota. Tajà bija arî pensiju fonda nauda.
Atbildēt Ziņot!
ASARA
69 6
ASARA
Noziegumiem pret valsti nav noilguma
Atbildēt Ziņot!
Juris
49 6
Juris
Lai pastāsta,kā savā laikā šie kungi atļāva HESUS uz upēm būvēt,pat tādās vietās kā Līvāni,kur Dubnas upe ietek Daugavā un gandrīz katru gadu zemniekiem ir jāpiedzīvo plūdi vasarā vai rudenī. Tik daudz nejēdzību savā laikā sastrādājuši ,bet tagad tik skaita naudu.
Atbildēt Ziņot!
nu
33 4
nu
aiziet, kurš zina vēl par kādu afēru un valsts nozagšanas plānu, stāstiet! Par sliktiem sapņiem saka - izstāsti, nepiepildīsies! Vajag tik sākt un puikām nekas nesanāks...
Atbildēt Ziņot!
Luijs
101 22
Luijs Parādīt diskusiju
Kad sāksies Citadeles , Air Baltik , Liepājas metalurgu AFĒRAS LIETAS SKATĪT?????????????????????????????????????????????
Atbildēt Ziņot!

Only registered foreign users can post.

Vēl par tēmu

Citi kanāla «Slavenības» raksti: