Neparasta parādība: Debesīs vienlaicīgi vērojama ziemeļblāzma un varavīksne Attēlu galerija

Apollo

Neparasta parādība: Debesīs vienlaicīgi vērojama ziemeļblāzma un varavīksne 4 attēli

Foto: Caters News Agency/Scanpix

Fotogrāfs Sigurds Viljams Brinjarsons no Reikjavīkas Islandē dalījies ar fotogrāfijām, kurās redzama kāda neparasta parādība - naksnīgās un mākoņainās debesīs vienlaicīgi redzama gan ziemeļblāzma, gan varavīksne.

Attēli uzņemti Islandes pilsētā Keflavikā. Fotogrāfs bija devies pie dabas, lai iemūžinātu ziemeļblāzmu starp pelēkajiem lietus mākoņiem. Pēkšņi pēc vētras norimšanas debesīs parādījusies arī izteikta varavīksne.

«Šo fenomenu iepriekš biju redzējis fotogrāfijā pēc tam, kad viens no mūsu klientiem to redzēja,» aģentūrai «Caters News Agency» atklājis Brinjarsons. 

Vīrietis atklāj, ka tovakar debesīs bija vērojams arī pilns mēness, kas neparasto ainavu tikai izdaiļojis.

15 komentāri:

vilks
4 1
vilks
Kārtējais Apollo šķībais teksts. Nav pateikts pats būtiskākais, ka varavīksne ir no Mēness, nevis no Saules, un Mēness ne tikai izdaiļoja ainavu, bet būtiski piedalījās tās veidošanā. Bet citādi - skaista dabas parādība, kur te pasaules gals?
Atbildēt Ziņot!
jā
3 1
Parādīt diskusiju
tuvojas Kristus otrā atnākšana
Atbildēt Ziņot!
Reggae Shark
3 1
Reggae Shark » vārds Parādīt diskusiju
Meklē skaidrojumus pats, jo šeit kaut ko tādu gaidīsi saules mūžu! Ir pārāk daudzi avoti un pārāk daudz zināšanas nepieciešamas, gan par to, kuri avoti ir respektabli un reāli zinātnieki, kuri avoti ir viena kaķu tante teica un pašpasludinātie zinātnieki, tad tālāk pats info arī starp labākajiem zinātniekiem variē un ir dažādas versijas, dažādas "taisnības", un tur no visa kopuma savilkt kopā tās labākās un uz doto brīdi pareizākās/precīzākās atbildes par sev interesējošiem jautājumiem ir ļoti grūti! Kas notiek ar zemi, ir ļooooooti plašs un komplicēts jautājums!
Tas Tev nav kā vienu pasaku grāmatu bībeli izlasīt un tad var tālāk viegli tēlot pasaules pazinēju, kamēr realitātē šie cilvēki neapjēdz pat kā strādā viņu pašu ķermenis, kur nu vēl pasaule un visums! Ja vēlies reālas zināšanas, tad arī jābūt reālai vēlmei tās iegūt un jāiegulda reāls darbs! Un ar visu to, būs tādi, kas A no B nespēj atšķirt, tākā dažreiz ar darbu arī nepietiek!
Bet ja vēlies īsu un vienkāršu skaidrojumu sakarā ar šo rakstu, tad nesatraucies, nekas traks nenotiek!
Atbildēt Ziņot!
zinu
1 0
zinu » jā Parādīt diskusiju
jau kārtojot Šengenas vīzu
Atbildēt Ziņot!
oi oi
1 0
oi oi
Ērģemē,no Valmieras puses arī bija varavīksne,šodien pievakarē.
Atbildēt Ziņot!

Only registered foreign users can post.

Vēl par tēmu

Citi kanāla «Dabas skaistums» raksti: