«Nevainīgu» Porsche iespējams iegādāties par €2 miljoniem Attēlu galerija

«Apollo»

«Nevainīgu» Porsche iespējams iegādāties par €2 miljoniem 10 attēli

Foto: Vida Press/Rex Features

Šis superretais Porsche 911 Carrera RSR ir tik nevainīgs, cik nevainīgs vien var būt auto. Tas pat ne reizi nav mazgāts, tādēļ tiks izsolīts par astronomisku naudas summu, kas pēc ekspertu aplēsēm var sasniegt 1,85 miljonus sterliņu mārciņu jeb 2,15 miljonus eiro.

Viens no 51 Porsche 911 Carrera RSR automobiļiem, kas pirms 24 gadiem izbrauca no rūpnīcas, bet kopš tā laika nav lietots, drīzumā nonāks izsolē. Paredzams, ka mašīnas gala cena sasniegs 2,15 miljonus eiro, raksta www.rexfeatures.com.

Automašīnu savulaik iegādājies kāds kolekcionārs, kuram to vairāk paticis aplūkot no attāluma nevis sēsties iekšā un pašam braukt. Tas ar ir skaidrojums, kādēļ sudrabotais Porsche ir tik labā stāvoklī. Faktiski īpašnieks vēlējies cik vien ilgi iespējams automobili saglabāt oriģinālajā izskatā, tādēļ to pat nav mazgājis.

Konkrēto Porsche izsolīs izsoļu nams RM Sotheby's.

Atšķirībā no citiem 911 RSR, konkrētais auto ir ar grezni iztapsētu salonu, kurā absolūti dominējošā ir sarkanā krāsa, proti, koši sarkani ir ne tikai sporta sēdekļi, bet arī stūre, tās kolonna, priekšējais panelis, viduskonsole, ātrumpārslēgs, tepiķīši un arī salonā ieskrūvētais cauruļu drošības karkass. 

Porsche 911 Carrera RSR ir apgādāts ar 3,8 litru bokserdzinēju, kurš attīsta 375 ZS. Tā kā automobilim ir «izravēts» viss liekais un svars samazināts līdz minimumam, sprints līdz 60 jūdzēm jeb 96 kilometriem stundā ilgst tikai 3,7 sekundes.

To gan līdzšinējais īpašnieks nav pārbaudījis, jo odometrs vispār rāda tikai 10 kilometru nobraukumu; tātad, ja vien kāds nav nodarbojies ar odometra rādījumu viltošanu, mašīna ir noripojusi distanci, kas atbilst sākotnējam testam, kurā rūpnīcas darbinieki pārbauda, vai viss saskrūvēts kā nākas un auto strādā kā paredzēts.

6 komentāri:

paraša
5 1
paraša
Vai tiešām tas netiks kādam no LV?Aivar,nopērc mazbērniem!
Atbildēt Ziņot!
kNN
9 4
kNN
a man šorīt brokastīs būs cīsiņi un biezpiens
Atbildēt Ziņot!
Toms
4 3
Toms Parādīt diskusiju
Mašīnai , kas tik ilgi ir nostāvējusi ir jānomaina daudzas gumijas detaļas (blīves, bremžu, degvielas u.c.). Arī krāsa būs nopietni jāpulē.
Atbildēt Ziņot!
Es,no 70tajiem...
2 1
Es,no 70tajiem...
Jo stulbāk,jo labāk....
Atbildēt Ziņot!
Anonīms
1 0
Anonīms » Toms Parādīt diskusiju
mašīnu glabāja kolekcinārs apsidāmā nārs apsidāmā garāžā kur ir ideālais gaisa mitrums, krāsa ir ideālā stāvoklīzem tiem putekļiem un nomainīt gumijas trubiņas
Atbildēt Ziņot!

Only registered foreign users can post.

Citi kanāla «Notikumi» raksti: