Nīderlande pirmo reizi atņēmusi pilsonību cilvēkiem, kuri pievienojušies džihādistiem

LETA

Nīderlande pirmo reizi atņēmusi pilsonību cilvēkiem, kuri pievienojušies džihādistiem

Foto: illustir, CC BY-SA 2.0

Nīderlande pirmo reizi likusi lietā jauno likumu, lai atņemtu pilsonību personām, kas iesaistījušās teroristu grupējumos, trešdien paziņojušas amatpersonas.

Pilsonība atņemta četriem vīriešiem, kas, kā uzskata varasiestādes, pievienojušies tādiem teroristu grupējumiem kā «Islāma valsts». Viņiem ir arī Marokas pilsonība. Turpmāk viņiem būs liegts iebraukt Nīderlandē vai kādā citā Šengenas zonas valstī.

Martā Nīderlandē stājās spēkā likums, kas paredz pilsonības atņemšanu personām ar dubultpilsonību, kuras pievienojušās teroristu grupējumiem, lai cīnītos kopā ar džihādistiem.

Likums pieļauj pilsonības atņemšanu arī tad, ja persona nav tiesāta.

20 komentāri:

Anonīms
28 0
Anonīms
Francija jau ir kļuvusi par koloniju savām kolonijām
Atbildēt Ziņot!
Čk
16 2
Čk
Visus 9 maija svinētājus vagonos un Ķrieviju , atņemot pilsonību. Tādai jābūt demokrātijai.
Atbildēt Ziņot!
O_0
20 7
O_0 Parādīt diskusiju
Pilsonību jāņem nost teroristiskās iemaņas apguvušajiem Krievijas teritorijā un atgriezušies LV kā potenciāli bīstami,- saukti par džihādistiem.
Atbildēt Ziņot!
Hildegarde Gilderbauma
21 8
Hildegarde Gilderbauma Parādīt diskusiju
Baigais notikums! Ak vai, kādi malači! Nīderlande ir jau sen kļuvusi par izgāztuvi! Biju aizbraukusi uz turieni un tur kaut kādā pilsētā, kurai neatceros nosaukumu, bija pilnas ielas ar jauniešiem kuriem acis sarkanas, ne riktīgā stāvoklī, tā kā salietojušies, bet ne alkoholu, jo pati lietoju alkoholu!
Atbildēt Ziņot!
prognoze
22 15
prognoze Parādīt diskusiju
Prognozes ir neiepriecinošas. Ja tādos pat tempos bēgļi turpinās ienākt Eiropā, tad 21.gs. beigās viņi izspiedīs pamat iedzīvotājus no Vecās pasaules. Un tad Eiropas civilizācijā tādā paskatā, kādā tā pastāvēja tūkstošiem gadu uz visiem laikiem pazudīs no Zemes virsas. Vēl jo vairāk, pēc zinātnieku vārdiem, ja šo procesu laicīgi neapturēs, tad mazāk kā pēc 100 gadiem uz mūsu planētas nepaliks vairs neviena īsta Eiropieša. Un tās nebūt nav zinātniskas pasakas, kaut vai tāpēc, ka kaut kas tāds cilvēces vēsturē vismaz reizi jau ir bijis. Ja mēs skatāmies uz senajām romiešu statujām un freskām, tad redzams, ka tajās attēloti mūsdienās nepazīstamas nācijas cilvēki, kuri kādreiz apdzīvoja mūsdienu Itālijas teritoriju. Tie bija pilnīgi pretēji šodienas trauslajiem itāliešiem. Ar gaišam acīm un gaišiem matiem ar taisniem deguniem un zodiem. Šodien viņus sauc par senajiem Romiešiem. No vēstures grāmatām mēs esam pieraduši uzskatīt, ka pašu varenāko valsti senatnē Romas Impēriju sagrāva un nopostīja barbari. Taču patiesībā viss bija citādāk. To izdarīja paši romieši. Pie kam jau ilgi pirms tam, kad pie Mūžīgās pilsēta sienām pienāca Atilas karaspēks. Kā uzskata daudzi vēsturnieki, Roma bija pati izlaidīgākā un izvirtušākā valsts visā civilizācijas vēsturē. Pie kam paši Romas vadoņi iekāri, izvirtību un seksuālās perversijas bija padarījuši par īstu kultu. Tam ir grūti noticēt, taču daudzu gadsimtu laikā romieši to vien darīja, kā nodevās miesas kārībām, pie kam visi un ar visiem. Mežonīgās, orgastiskās ikdienas izvirtības noveda pie tā, ka sievietes pārstāja dzemdēt bērnus. Ģimenes vairs netika radītas. Tauta saviem vadoņiem nepiekāpās. Romas vienkāršā tauta dzīvoja tieši uz ielām, starp pūstošām izgāztuvēm, kur parasti izmeta mirušo vergu ķermeņus. Tur pat viņi apmierināja savas seksuālās vajadzības.
Tieši tāpēc jau 5 gadsimtā senās Romas iedzīvotāju skaits samazinājās uz pusi. Tai pat laikā Romu sāka apdzīvot ienācēji no nabadzīgajām valstīm goti, heruli, arābi, semīti… Barbari ienāca arvien vairāk un vairāk. Tāpēc nav jā brīnās, ka tad, kad Romai pavisam tuvu pietuvojās barbari, aizstāvēt pilsētu vairs nebija kam.
Atbildēt Ziņot!

Only registered foreign users can post.

Citi kanāla «Ārvalstīs» raksti: